Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy álmomban...

Miért van az hogy álmomban valaki üldöz és nem tudok elmenekülni, mert lebénul a lábam és a földre esek? Majd nem jön ki hang a torkomon hogy segítséget kérjek.

Figyelt kérdés
Sokszor volt ilyen. Egyébként nagyon rosszul alszom mostanában de ha el is alszok 1-2 órára rögtön valami butaságot álmodok. És ez az álom elég gyakori. Futok az utcán mert valaki üldöz és egyszer csak nem mozdul a lábam hiába akarok futni majd a földr esek és csak a kezemmel támasztom magam, azzal próbálom magam vonszolni és mikor segítségért akarok kiabálni nem jön ki hang a torkomon. Viszont aki üldöz azt sosem látom. Aztán elveszítem az erőmet és semmim se mozdul csak fekszek a földön mozdulatlanul, hang nélkül. Nagyon rossz érzés és szinte mindig sírva ébredek fel ezekből. (Elég sok problémám van mostanság lehet hogy ezek miatt van) 16/L

2016. aug. 18. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nézd meg mit jelent az álmoskönyv szerint. jól írod a nappali problémád tükrözödik ki éjszaka. ha azt megoldod akkor az álmok sem lesznek ilyenek. nálam is van hogy ilyet álmodok, nem egy kellemes dolog az biztos
2016. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Hasonló álmaim szoktak lenni, hála Istennek már csak nagyon ritkán. Nekem sem szokott hang kijönni a számból, max csak egy hmmmmmm hangot tudok kiadni. Az egész tested merev, nem tudod mozgatni a végtagjaidat. Tesóm szólt rám mindig, hogy ébredj fel, mivel felébresztettem a hmmmmm hanggal.
2016. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az álmoknak nincs jelentése, ne hallgass az elsőre. Alvásparalízishez pedig semmi köze, mivel olyankor az agyad ébren van, de a tested nem. Tehát ébren vagy, látsz mindent, de nem tudsz mozogni, sem beszélni, a kérdező pedig álmában nem tud mozdulni.
2016. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Basszus... Engem is erdekelne, mert regebben almodtam ugyan ezt! Durva:o
2016. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem vicces álom!Tessék komolyan venni!


Olyan szorongásaid vannak,melyekkel egyedül képtelenség megküzdeni,de meg kell küzdened!Kérj segítséget!


Optimális,egy jó pszichológus volna,de egy jólfelkészült lelkész,iskolai szociálismunkás is segíthet.


Ne halogasd!Kérj segítséget!

2016. aug. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!