Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik betegség? Hogyan gyógyul...

Pánik betegség? Hogyan gyógyuljak?

Figyelt kérdés
Már jó ideje érzem, hogy egyre jobban szűkül a mozgás terem. Már szinte a 8 km-re lévő városba is gyomor görccsel utazom. Régebben sosem volt ilyen problémám. Előre félek, hogy mi lesz. De ha ott vagyok akkor ezen minimálisan gondolkodom, viszont otthon nagyon feszült vagyok. Hogyan tudok ebből gyógyulni? Mi a jó megoldás? Szeretnék ebből minél hamarabb felépülni.
2016. aug. 19. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichiáterrel és pszichoterapeutával. :)

Jobbulást. :)

2016. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önmagadat erősítsd belülről az akaratodon múlik és gondolj nyugodt jó dolgokra csak lazán engedd el képzeletben a feszültséget a pszichiáternél sem tudnak addig segíteni amíg magadtól rá nem jössz ezekre hidd el én tudom édes anyám az volt de mára semmi baja csak az emlék maradt meg
2016. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszihológus. Egyébként főként azt kell megfogalmazni ott is ez lesz a kezelés lényege, hogy pontosan mitől is félsz, mi történhet és ezeket leküdzeni.
2016. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit írtál, nem hasonlít a pánikbetegségre, de még a pánik rohamra sem, sokkal inkább agorafóbia.

https://www.youtube.com/watch?v=mS8Stv7G9qU

2016. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon kellemetlen. Félek elutazni távolabbra, de már néha 15-20 km is nagyon nehéz. Folyton az agyam ezen jár, úgymond bebeszélem magamnak, hogy máshol nem jó, ismerem a helyet de mégsem olyan mint otthon. Nem tudom, ebből hogyan lehet felépülni, vagy egyáltalán lehet-e. De eléggé úgy érzem beszűkült a mozgás terem és változtatni akarok ezen. Újra erős lenne, akin nem fog ki az ha kikell mozdulni otthonról.
2016. aug. 20. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!