Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már köztetek, olyan aki...

Volt már köztetek, olyan aki meggyógyult (tünet mentes volt) pánikbetegségből gyógyszerek nélkül vagy gyógyszerrel, majd évek után újra beteg lett?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyógyszerrel meggyógyultam 10 éve. Azóta nem jött elő. De kerülöm is az olyan szitukat, stresszt. Cigit, piát letettem...ezek a nagy ellenségek
2016. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de hogy stresszmentesítsem magam, ha az mindig ér valamilyen szinten?
2016. aug. 19. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem előjött 2 év gyógyszerszedés után 3 évvel. Pontosabban pánikroham már nemigazán, inkább az időnként erős szorongás. Fene se kínlódik, elkezdtem újra szedn és voálá.
2016. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor kialakult a pánikbetegségem, akkor volt egy komoly stresszem, legalábbis akkor úgy ítéltem meg. Tulképpen abba betegedtem bele. A gyógyszer, meg a doki adott időt, hogy enyhüljön a szorongásom, végül túltettem magam azon a problémán. De tanultam is belőle. Hogy nem szabad ugyanazon a dolgon rágódni sokáig. Stressz mindig ér, és fog is érni, de mindig más. Ez az élet maga. Ha ezt megtanulod, nem kerülsz bele újra.
2016. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalábbis nagyon remélem!
2016. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!