Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik depresszióval küzdöttek...

Akik depresszióval küzdöttek leírnák, hogy a lehangoltságon rosszkedven kívül milyen fizikai tünetei voltak a betegségnek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 17:30
 1/4 anonim válasza:
Nekem a légzéssel volt bajom. Nem vettem levegőt vagy csak keveset és kb. 5 percenként egy nagyobb belégzést kellett csinálnom, hogy ne fulladjak meg. Ebből kifolyólag szédülgettem is néha.
2016. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig fáradt voltam testileg/ szellemileg,rossz volt az általános közérzetem (úgy éteztem,valami súlyos betegségem van,talán haldoklom),ha nem jól aludtam éjszaka,másnap hányingerem volt,szédültem,sokszor fájtak az izmaim és ízületeim. Nekem nagyon sokat segít az antidepresszáns,mióta szedem és kialakult a hatása,megszűntek ezek a tünetek.
2016. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fáradtság (volt hogx 14 órát aludtam) és gyors súlyvesztés.
2016. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam nem konkrétan fizikai, de ami látszott kívülről:


- örökösen fáradt voltam, napi 2-3 óra délutáni alvás nélkül nem tudtam működni

- egy időben állandóan sírtam

- rossz időszakaimban elég egysíkú volt az öltözködésem

- még a jobb pillanataimban is kicsit élettelenül néztem ki

- soha nem volt kedvem menni sehová

- ha valahová mégis eljutottam, valószínűleg csendben ültem, vagy időközönként elvonultam

- nem tudtam teljesen koncentrálni arra, amit mások mondtak, csak néztem ki a fejemből

2016. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!