Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdődő pánikbetegség lenne?

Kezdődő pánikbetegség lenne?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy sehová sem szeretek már egyedül menni, lassan ott tartok, hogy még a buszmegállóig sem, ha megyünk valahova inkább elhívom barátomat, hogy jöjjön elém, vagy megkérem anyumákat/tesómat, hogy kísérjen el. Ez normális?

Régebben nem ilyen voltam, már laktam egyedül is, másik városban 100kmre a családtól, barátoktól, ott nem volt ilyen gondom, bár egyedül mászkálni ott se annyira szerettem, de miután hazajöttem még 2 évig nem volt ilyen baj.

22/L



2016. aug. 22. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
igen pánikbetegség lesz ez menj el pszichiáterhez majd Ő ír fel megfleleő gyógyszert!
2016. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Levegőt kapsz? Hevesebben ver a szíved? Árasztanak el mindenféle influenzához hasonló tünetek (szédülés, hányinger, fejfájás stb.)?


Ha nem, akkor valószínűleg "sima" szorongás, vagy szociális fóbia (ha elsősorban attól félsz, hogy emberek lehetnek ott). Ha viszont már levegőt sem kapsz vagy a szíved is lüktet, akkor pánik szerintem.

2016. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem pánikbetegség, mindenesetre rendellenes a dolog. Ha nem múlik el ez a szorongás, akkor próbálj meg pszichologusi segitséget kérni.
2016. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!


"Levegőt kapsz? Hevesebben ver a szíved? Árasztanak el mindenféle influenzához hasonló tünetek (szédülés, hányinger, fejfájás stb.)? "


Ilyen tüneteim nincsenek szerencsére

2016. szept. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!