Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok. Mi a...

Pánikbeteg vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok pánikbeteg minden nap van 1 rohamom.Tegnap nagyon stresszes voltam, erre ma úgy keltem hogy szédülök zsibbadok és hányingerem van. Az egész életem rámegy már.Munkahelyet váltottam de semmi nem változik. Halálfélelmem van, nem tudok enni, mér rosszul vagyok hogy fel kell szállni a buszra. Homályosan látok.Nem tudom mit tegyek. Örökösen azt érzem össze fogok esni és meghalok. Voltam már minden kivizsgáláson minden negatív-
2016. aug. 24. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Megbeszélni egy bizalmassal aki segít.

Utána pszichológus.

2016. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt, hogy már 8 éve is pszihiáterhez kellett volna menned, hogy segítsen normálisan élni.
2016. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja h hiszti, a családom nem érti meg, jártam pszichológuhoz és pszichiáterhez is de semmi
2016. aug. 24. 15:00
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Minimum fél évre otthagyni a melót, ha van rá lehetőség!


Csak magadra fókuszálni, pihenni. Ez a módszer. Velem is ez volt, szóval tudom. Semmi más nem segít, az sem ha elmondod másnak vagy orvostól kérsz segítséget. Nem használ, csak az, amit fentebb írtam!

2016. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az antidepresszáns sem használt
2016. aug. 24. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:
iszol kávét? mert a koffein nálam eléggé ki tudja váltani ezeket. aludni is kell sokat, hogy az idegrendszered gyógyuljon, vitaminokat szedni, normálisan enni. sajnálom, h ennyire sza-ul vagy, nekem most a gyógynövények segítenek, orbáncfű, citromfű, macskagyökér, ki kell tapasztalni, kinek mi a jó. mozogni is kell! nagyon fontos! nekem még kutyám is van, ő az én személyi edzőm-pszichológusom egyben. valami hobbid van esetleg amiből tudsz energiát meríteni?
2016. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
annyira félek h megőrülök, vagy hogy nem tudom majd h ki vagyok és megbolondulok
2016. aug. 24. 15:02
 8/12 A kérdező kommentje:
tegnap éjjel nem aludtam semmit...sztem ez is felerősítette
2016. aug. 24. 15:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Magam is voltam pánikbeteg.

Pszichológushoz jártam és jógázni. Pár hónap alatt teljesen rendbe jöttem és ennek már évek óta.

Viszont ehhez az is kell, hogy egy jó pszichológushoz kerülj és te magad is meg akarj gyógyulni és tenni azért, hogy jobb legyen.

Szóval kitartás!

Ja, és gyógyszert soha nem szedtem. Az csak tüneti kezelésre jó, de meg nem fog gyógyítani!

2016. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, szerintem is tutira a nem alvástól vagy így kikészülve, valahogy aludnod kéne. semmi izgató szert ne vegyél magadhoz, este meg sedacur forte pl, vagy egy fél frontin, nekem ez is segített. ha gondolod írj, az is segít ha vki meghallgat, én szívesen meghallgatlak. 33L
2016. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!