Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak engem ijeszt meg az,...

Csak engem ijeszt meg az, hogy mennyi psichopata van körülöttünk, ugyanis nemrég olvastam egy felmérésről amelyben azt állították, hogy 100 emberből 1 psichopata. Engem személy szerint ez egy kicsit elrettentett. NEktek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
mi az a "psichopata"?
2016. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nyugi,nem veszélyes az összes a környezetukre
2016. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100-ból 1 az csak 1%...Nem kell félni ! Nem minden pszihopata gyilkos stb...A Tudtad-e facebook oldalon is volt erről irva.Megkeresem a linkjét.
2016. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, de álltalában angolul olvasok. Tudom azóta néztem erről egy videót és sokszor a legsikeresebb emberek is rendelkeznek pszihopata jellemvonásokkal.
2016. aug. 16. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
psychopath - angolul, úgyhogy hagyjuk az angolul olvasok kamut....
2016. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagy szerencse, hogy én csak egy 90 lelkes apró faluban lakom.
2016. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 eznemlényeges ***** válasza:
Nem nagyon zavar, egyáltalán nem ijesztőek, csak mások, de nem értem miért baj ez
2016. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem fogod tudni, ha valaki pszichopata. Kicsit el van torzítva a képe a mai társadalomban, nem Sikoly maszkos és Joker arcvágású emberkék ezek. Persze van olyan fajtája is, de azokat elkapják úgyis előbb-utóbb. Sokkal több a másik fajtája. A legjobb barátod is lehet az. Profi színész, az embereket bábuként használja, megjátssza érzéseit, elhiteti veled, hogy szeret, és fontos vagy neki, aztán észre sem veszed, már ki is csinált érzelmileg, idegileg. Ő nem érez bűntudatot, félelmet, mindenki egy játékos számára egy sakktáblán.
2016. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Holtodiglan.

Nézd meg ezt a filmet. Ebben viszonylag jól ábrázolják a pszichopátiát. Van, akiknek vannak érzései, nem szeretet az, hanem valami fura kötődés. Abban a filmben ráláthatsz arra, hogy egy teljesen hétköznapinak tűnő ember meddig képes elmenni, hogy véghez vigye a tervét.

2016. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!