Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok leszokni erről a...

Hogyan tudok leszokni erről a rengetek rossz szokásról? Mi ez egyáltalán? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Rengeteg rossz szokásom van főleg stresszhelyzetekben. Szájcsipkedés, szempilla húzogatás (nyugi nem tépkedem ki, csak elég hosszúak és a kezembe akad) dörzsölöm a szememet, feszegetem a körmömet, fogcsikorgatás (éjszaka is) piszkálom a hajam végét, ami azért is rossz mert most vágtam le a végét és nem akarom megint mert már elég hosszú. Aztán még a körmömmel szedegetek szét mindent és ez sokszor felszúrja a körmömet, rágom is a számat, ropogtatom az ujjamat.

Nem tudom mit csináljak hogy ezekről leszokjak de muszáj lenne. Ezerszer próbáltam de sose sikerül szinte egyik sem. Valaki segítsen!!


2016. aug. 8. 10:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ezek azóta jöttek mióta gimibe mentem vagyis 1 év alatt rászoktam mindenre ami rossz. Általánosban alig volt rossz szokásom persze akkor is volt mint szinte mindenkinek.
2016. aug. 8. 10:16
 2/4 A kérdező kommentje:
16/L
2016. aug. 8. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
"Valaki segítsen!!" Miért? Ha neked ez igy jo akkor csináld. Ha nem akkor meg CSAK TE TUDSZ leszokni rola. (Önmagaddal van problémád, te oldhatod meg.)
2016. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez irtó hasznos válasz volt.. arra gondoltam biztos van valaki akinek volt ilyen problémája. hogy mi segített neki.

Meg nem nekem jó így hanem stresszhelyzetben elő jön, és nagyon nem tesz jót nekem.. sem a hajamnak sem a körmömnek semminek és mint leírtam nem tudom abbahagyni

2016. aug. 8. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!