Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék? Bővebben...

Depressziós lennék? Bővebben lent! 20/F

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy már lassan 1 éve történt, hogy szakítottam egy barátnőmmel, amiről tudom, hogy aznap brutálisan leégettem magam. (azt is megjegyzem, hogy nem voltam 100% hibás és a körülmények se voltak a legjobbak) Azóta mindig ő jár a fejemben, és folyton a múltra és a jövőre gondolok vele kapcsán. Gyakran kerülget a sírás és a nehezen felkelés/elalvás. Azóta voltak kisebb kalandjaim, de hát az enyhített a dolgon, egy idő után a dolgok rosszabbakra fordulnak. Nehezen barátkozós vagyok, nehezen kezdeményezek a lányoknál és ebből is elegem van, pedig a világra nem úgy tekintek, hogy egy nagy rakás szar lenne. De úgy gondolom ez miatt van, hogy nem tudok koncentrálni az otthoni munkámra és a napi teendőimet is gyakran elhalasztom.

El szoktam járni edzeni és szedni különböző vitaminokat, amitől nagyon boldognak érzem magam, az önbecsülésem a csúcson van.


A legfontosabb, hogy könnyen beleképzelem azt az 1 lányt egy sztoriba, mármint mi van, ha éppen ő volt édes hármasban valakikkel (aminek persze nagyon kicsi az esélye), és ezen bosszankodok órákon keresztül.



2016. aug. 31. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább csak nem tudod túl tenni magad rajta.

Mondjuk ilyen "mi van, ha éppen ő volt édes hármasban" elég beteg dolog, azért ne menj át idiótába.

2016. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy nem egy komoly kapcsolatról (kb. 1 hónap volt) van szó. Igen, elég idióta gondolkodás, lehet, hogy pont ettől lennék hibbant? :D
2016. aug. 31. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen egy kicsit ehhhh... :D

Lehet valami más lelki dolog van a háttérben ami itt jön ki belőled, kutakodj magadban ;)

2016. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyerek, te a múltban élsz! Pedig annyi lány van, akit még meghódíthatsz!
2016. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen barátkozós típus vagyok, gyerekkoromban főleg. Gyakran van úgy, hogy nincs az az alkoholmennyiség, hogy egy buliban leszólítsak egy nőt, holott a baráti társaságom tőlem várja el azt, hogy én szedjek össze nekik valamilyen csajokat, csak mert szokták látni, hogy gyakran bulizok velük 0 ismeretséggel.


Igazából azóta érzem úgy, hogy depressziós lennék, amióta éreztem egy másik lánynál, hogy szexre kerül a sor, akkor izzadtam, a szívverésem az egekben volt, remegtem, ezért nem történt semmi szexuális kapcsolat, és az járt a fejemben, hogy mi van ha nála is lebőgök, mint az akkori barátnőmnél.

2016. szept. 16. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!