Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már nagyon régóta az vagyok. Fáradt vagyok és kedvtelen. Sokat alszom. Én nem értem, hogy mi értelme az életnek. Most nincs munkám, de behívtak interjúra és az se villanyoz fel. Sőt! Nem akarok egész nap robotolni valahol és monoton munkát végezni. A párkapcsolatok nem jöttek össze. Lassan egy férfi se tetszik, mert nem érdekelnek. A többségük úgyis ronda, aki közeledik. Nincs kedvem a testmozgáshoz sem, mert minek. Egyszer úgyis megöregszek. Átlagosnak érzem magam és az életem. Mi a baj velem? Valaki tud segíteni?

2015. szept. 15. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj tanulni, művelődj. Miért nem mész főiskolára?
2015. szept. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 19/F vagyok,és a lányokkal vagyok hasonlóképpen fásult,főleg hogy az utolsó kapcsolatom is szarul végződött.Emberek közé sincs nagyon kedvem menni max a suliba,és idegesít szószerint ha mások jól érzik magukat...passz,szerintem a tiéd egy fokkal jobb :D
2015. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már voltam főiskolás!!!! A tanulással ebben az országban nem viszed semmire. Kivételt képeznek a jogászok és az orvosok. De! Isten nem teremtett egyikhez se elég okosnak.
2015. szept. 18. 23:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van 2-e nekem jobb, mert az első kapcsolatomban még csak vonzalom se volt a részemről... És bárki tetszik, nem figyel rám.
2015. szept. 18. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!