Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy csak úgy...

Az normális hogy csak úgy mertem elmenni évnyitóra hogy előtte megittam fél üveg bort?

Figyelt kérdés
Gyakran volt már hogy úgy mentem be iskolába hogy előtte ittam. Ettől jobban érzem magam, nem félek, kevésbé görcsölök az osztálytársak miatt. Nem érdekelnek az idiota beszólások. Könnyebben szólalok meg stb.
2016. aug. 31. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

rászoktál. keress fel pszihologust, és szokj le erröl. (idősebb korodba sok problémád lesz belőle) nem oké ha így mész el suliba (sőt sehova nemenj el így).

Én is szoktam görcsölni és nehezen tudok megszólalni, de sose iszom... amúgy hány éves vagy?

2016. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális.
2016. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Most még fél üveg. Még.
2016. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves
2016. aug. 31. 20:56
 5/7 A kérdező kommentje:
A szaga amugy nem érződik mert kólával iszom. Amugy egész nyáron nem ittam alkoholt. Úgy szoktam hogyha számomra stresszes, szorongató nap van veszek valamit és reggel, délelőtt iszok belőle. Még a tanulás gondolkodás is jobban megy
2016. aug. 31. 21:01
 6/7 homo ludensz ***** válasza:

Köztudottan oldja az alkohol a gátlásokat,oldottabbá tesz csak ott a bibi hogy a fél üveg bor másik felét a sikeresen átélt évnyitó örömére otthon iszod meg. Annyit tanulhatsz hogy beleszakadsz és az esetleges borozgatás miatt másnapra minden kiesik.

Kipróbáltam azért írom. Készültem egy számomra fontos vetélkedőre így gőzerővel faltam a szakirodalmat és néha megszomjaztam. Másnapra tized részére sem emlékeztem. Akkor leálltam a borozgatással és láss csodát,felvételre készülvén bor nélkül átnéztem a jegyzeteimet s egy tíz perc után azt mondták fel vagyok véve esti filozófiára meló mellett.

2016. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, menj el orvoshoz, mondd el neki a problémád . Biztos ad ad valami kevésbé káros enyhe nyugtatót v. továbbküld szakorvoshoz. Egyébként, ha iszol, az érződik akármivel iszol, főleg 1/2 üveg bort.


Tulajdonképpen, miért görcsölsz ennyire a sulitól? A valódi okot kellene megszüntetni.

2016. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!