Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pécsen milyen pszichológust...

Pécsen milyen pszichológust ajánlanátok (TB támogatottat! )?

Figyelt kérdés

Évek óta kedvtelen vagyok, rossz a közérzetem, öngyilkossági gondolataim vannak, rosszul alszok, mindig fáradt vagyok, evészavarom van .. stb.

Nehezen nyílok meg, nem tudok az érzéseimről beszélni, kimutatni azokat és igazából nem is tudom, hogy akarok-e orvosi segítséget.. de gondoltam tájékozódok, biztos ami biztos. (egyszer voltam már pszichológusnál, de nem éreztem hogy meg tudnék nyílni neki, és nagyon hülyén éreztem ott magam valamiért, pedig amúgy kedves volt..)

22/L


2016. szept. 6. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha pszichés betegséget gyanítsz magadon, akkor menj pszichiáterhez, aki orvos. És megállapítja, hogy a betegségedre mit kellene felírnia. Gyógyszert, pszichológiai kezelést. Ha az kell, akkor az TB s lesz..másként, a lelkiéletedet kidumálni nem megy ingyééé.
2016. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!