Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek ti képesek...

Pánikbetegek ti képesek vagytok külföldre menni, repülőre szállni?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném magamat bárhol jól érezni a világban de az agyam úgy érzem lekorlátoz ebben.

2016. szept. 10. 16:56
 1/9 anonim válasza:
Nekem csak a párom pánik beteg,de ő tud repülön utazni.
2016. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
milyen módszerrel oldjátok meg?
2016. szept. 10. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Én utaztam pánikbetegként repülővel régebben,és úgy oldottam meg,hogy bevettem a szokásos gyógyszeradagomat:)

Semmi gond nem volt.

2016. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Autóval is eljutsz bárhova. :))
2016. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Főleg Amerikába.
2016. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak hajók amire fel lehet menni hajóval. De minek Amerikába elmenni ahhoz, hogy jól érezd magad?
2016. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Vannak hajók amire fel lehet menni hajóval"


Jól megfogalmaztam, bocsi. :D Mármint autóval....

2016. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is panikos vagyok es tudok repulni, gyogyszert nem szedek soha, maximum MagneB6. Utoljara 24 orat repultem gond nelkul, nem mondom, hogy nem izgultam az atlagnal jobban, de lekuzdottem, ez csak az agyadban van...
2016. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A pánikbetegség biztonsággal gyógyítható torlasztással,mivel csupán pszichés betegség.


Először tisztázni kell,hogy honnan ered,majd meg kell tanítani a pszichét,hogy félreérti a helyzetet,és nincs ok a kétségbeesésre.(Ezt,a pánikot előidéző körülmény gyakori,ismételt átélésével tesszük.)


Én bezártsági pánikom,és tériszonyom győztem le így.Mindkettőt segítség nélkül,miután megismertem a módszert.

2016. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!