Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehet az ember, ha már...

Mit tehet az ember, ha már nem talál örömöt az életben?

Figyelt kérdés
Nincs semmi, ami örömöt tudna okozni, úgy érzem túl sok rosszat kaptam az élettől, és nem értem, miért érdemeltem. Mit tennétek?

2016. szept. 10. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl sok negativ dolog ért, peches voltál, azt tényleg nehéz feldolgozni.

Próbáld meg eldönteni, h önmagadnak azert igenis fontos vagy , ersz annyit mint mas. Tegy meg amit tudsz magadert

2016. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos van valami, a természet, állatok, filmek, zene, könyv. Találj valami hobbit, menj el sétálni, kerékpározni, a mozgás boldogsághormonokat termel, vagy önkénteskedj mondjuk egy állatmenhelyen. Soha nem szabad feladni, a remény mindig ott van, hogy jobbra fordulnak a dolgok. :)
2016. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reménykedni lehet, de egészségügyi és a munka miatti gondjaim miatt úgy érzem megint kezdek visszaesni a depresszióba. Évekkel ezelőtt már kimásztam belőle. Úgy érzem a kapcsolatom is rámegy, ami miatt biztosan teljesen visszaesnék..
2016. szept. 10. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, szerintem ő tud segíteni. Illetve adj magadnak időt, változni fognak a dolgok.
2016. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mostanában rám is rám jár a rúd az utóbbi pár hónapom szenvedés volt. És most is az, mint kiderült, nem lett jobb az új munkahely. :(

Engem a sok stressz csinál ki ( munkahelyi, konkrétabban főnöki nyomás és stresszelés), de az rám nyomja rendesen a bélyegét és szorongok, görcsölök már.

Nálad mi az oka?

2016. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elsősorban egészségügyi dolog, ami megkeserítette már teljesen az életem a vele járó fájdalmakkal és nem akar múlni. :( Munkahelyen ill. suliban (szakma) nagyon lekezelően viselkednek velem, amit nehéz már tűrni.

Itthoni helyzetet nem tudom máshogy kifejezni, mint bolondok háza.

Sajnos mivel nincs pénzem, így elköltözni sem tudok, és a családi helyzet miatt nem is tudok félretenni majd, pedig úgy érzem csak az segíthetne rajtam, ha elköltöznék messzebbre.

2016. szept. 10. 20:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Főnöki nyomás, hát.. Sajnos ritka az a munkahely, ahol emberséges lenne a főnök. :(
2016. szept. 10. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!