Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segitség! Mit csináljak ezzel...

Segitség! Mit csináljak ezzel a félelemmel?

Figyelt kérdés
Két hét mulva lesz egy repülőutam. Elég szorongó tipus vagyok, gyógyszereket is szedek rá. Olyan gondolatok jönnek rám, hogy mi van ha neadj Isten tűz üt ki a repülőn és nem tudnánk menekülni, ezért aztán már előre elképzelek dolgokat amik elrontják azörömmel teli várakozást. Mit tehetnék ez ellen?
2016. szept. 10. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ellene semmit nem tudsz tenni. Ha gyogyszert szedsz gondolom jartal orvosnal aki megtanitott a szorongas kezelesere, a gyogyszerezes mellett. Miert nem hasznalod azokat a modszereket?
2016. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos felirja a gyógyszert és annyit mond hogy a félelem ne tartson vissza dolgoktól
2016. szept. 10. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is félek repülőn sokszor. De szerintem ez valahol szép. Egy nagyon éles érzés, hogy most vége lehet és semmi uralmam sincs a dolog felett, onnantól, hogy beszálltam a repülőbe. Tök erős ilyenkor valami szép zenét hallgatni pl. Vagy gondolkodni a dolgaimon, életemen.


Szóval ezek, hogy tűz üt ki ez annyi, hogy a halálhoz mész kicsit közel gondolatban egy ilyen helyzetben. Mert ha tűz van egy repülőn jó eséllyel meghalsz. De ez nem valami hamis dolog. Mert igazából tényleg meg fogsz halni és tulajdonképpen bármikor meghalhatsz. Ma is. Szóval szerintem itt valami fontossal kerülsz kapcsolatba a léted jellegéből.

2016. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!