Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt akiknek sikerült...

Vannak itt akiknek sikerült legyőzni a depressziót, fásultságot?

Figyelt kérdés

Stressz miatt pszichoszomatikus tünetek jelentkeztek nálam. 23 éves nő vagyok. Van két fiam. Férjnél vagyok. Saját ház,autó,jó fizetés. Szóval boldognak kéne lennem de nem vagyok. Testi tüneteim kivizsgálása megtörtént. Minden negatív. Igazából már csak a sok sírás, kedvetlenség és hangulatingadozás maradt. Néha fáj itt-ott de nem vészes. Mostanában úgy érzem (meg lehet érte kövezni, vállalom) nem nekem való az anyaság. Persze míg nem volt ez az egész betegség vagy mi a szösz imádtam anya lenni. A fiaimat imádom mégis tehernek érzem őket. Szörnyen érzem magam emiatt. Októberben kezdődött a testi tünetekkel. Minden orvos azt mondja lelki eredetű. De amit tudtam változtattam mégsem jobb. Szabad időm nem sok, barátok nulla. Nem tudom mi tévő legyek de már nem bírom ezt. Újra az az élettel teli Nő akarok lenni, aki voltam egy évvel ezelőtt. A házasságom is emiatt a szar (már bocsánat) miatt kezd romlani. Gyógyszert nem akarok. Valami alternatív gyógymód kellene. Olyanok válaszát várom akik már túl vannak a harcon vagy éppen azt vívják!!

Egy kétségbeesett nő!


2016. aug. 1. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, már sokan legyőztük. :) Terápia és antidepresszáns, később a gyógyszert már el lehet hagyni. Lehet ez így most hirtelen rémisztő, de rengetegen átmentek már ezen, és sikeresen kigyógyultak.
2016. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ötféle depresszióból kettőhöz valóban segítség a gyógyszer, de a terápia mindegyiknél alapvető.

Először ismerkedj meg a mechanizmusával:

https://www.youtube.com/watch?v=vOzxtoc9c9E

2016. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!