Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Felhívjam a...

Mit tegyek? Felhívjam a pszichológusom?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom, akivel 7 évig voltunk együtt. Sokat vitáztunk, aztán a pszichológusom mondta, hogy állítsam válaszút elé, hogy hozzuk helyre vagy legyen vége, és ő szakított... Ez történt 3 napja, de nagyon szenvedek, nincs senki akivel tudnék erről beszélni, és már fizikailag fáj a másik hiánya. De a legnagyobb baj, hogy tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek és szükségem lennem a dokim tanácsára, mert mire mehetek terápiára, addigra beleőrülök ebbe, már most karmolászom magam, rágom a körmöm, fuldoklok...


Azt mondta hívjam bármikor, hétvégén már nem akartam zavarni ezzel, de aztán láttam, hogy hétfőn nem is rendel... Nagyon gáz lenne ha felhívnám, hogy legalább egy 10 percet beszéljünk és segítsen?


2016. szept. 11. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kiöntheted a lelked.
2016. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap nyugodtan felhivhatod csak kerdezd meg, hogy alkalmas-e, es ha nem, akkor mikor hivhatod vissza.
2016. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!