Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velaxint írt fel az orvos de...

Velaxint írt fel az orvos de a mellékhatásnál írja, hog yne szedjem ah szívritmuszavarom van?

Figyelt kérdés

NEkem enyhe szívritmuszavarom van gyógyszert nem szedek rá van ,hogy napokig nem jön elő van ,hogy naponta többször vagy különböző testtartásoknál viszont igen.

Én így nem szeretném szedni ha feketén fehéren ott áll .Hívjam fel az orvost ,hogy nem ajánlott nekem ez a gyógyszer?



2016. szept. 15. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen orvos írta fel? Tud a szívritmuszavaródról?
2016. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És azt vizsgálták már,hogy mitől van ritmuszavarod?
2016. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel, és kérdezd meg őt.
2016. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pszichiater irta fel. A kardiologus szt mondta nincs baja a szivemnek a stressztol van. Jovoheten raknak fel 24 oras ekg gepet. Azt mondta a pszichiater , hogy o nem ismeri a szivritmuszavart de szedjem a gyogyszert nyugodtan nem lesz tole bajom. Ha megis akkor hivjam fel. Ja koszi ez igy elsg szarul hangzik
2016. szept. 16. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán senkinek nem ajánlanám a velaxint.Én 21 napja küzdök vele,hogy leszokjak róla,de azóta már olyan vagyok mint egy zombi,szinte mindenem fáj,szédülök,ájulásszerű érzésem van,nehezen kapok levegőt,görcsben van a tarkóm,és még sorolhatnám. Nem is értem,hogy miért nem mondják el az orvosok,hogy mivel kell szembenézni,ha valaki le akar szokni róla.
2016. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!