Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg dokira lenne szükségem?

Tényleg dokira lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy van egy barátnőm, aki most nagyon nehéz időszakát éli(családi tragédia, öngyilkos hajlam, öncsonkítás stb) és én vagyok az egyetlen, aki mellette áll mert senki mást nem enged magához közel, viszont egyre kevésbé tudom elviselni ezt az egészet. Olyan szinten elszívja a maradék energiámat, de még az életkedvemet is, hogy egyre rosszabbul vagyok. Folyamatosan gyomoridegem van, rosszul vagyok, nem tudok aludni és pánikolás tör rám hirtelen. Az egyik ismerősöm szerint sürgősen pszichiáterhez kell menjek mert ebből baj lesz. Szerintetek? És az milyen már, hogy nekem kell elmennem orvoshoz, miközben vele vannak bajok? 18L

2016. szept. 7. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem neked kell orvoshoz menni hanem neki. Ha ennyire rosszul érzed magad tőle, akkor ne találkozz vele. Vagy ne vedd magadra az ő gondját.
2016. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vele kellene megbeszélned, elmondani neki, hogy te aggódsz miatta és szerinted segítseghez kellene fordulnia, esetleg el is kiséred őt az első alkalommal. Elsősorban nem te szorulsz segítsegre. Én megértem, hogy mi az amin átmegy, sokaknak ilyen esetben kell egy kezdő lökés, hogy visszajöjjenek az életbe, mert egyedül erre képtelenek. És ez az amit sokan nem értenek, azt hiszik egy egyszerű ne csináld, légy boldog vagy felejtsd el segít, de ha tényleg csak ennyiből állna az egész, akkor az embereknek nem lennének ilyen gondjaik.
2016. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Draga, tudom milyen ez en is voltam ilyen helyzetben es forditottban is. Irhatsz privit, ha gondolod. 17/l

(A dragat azert irtam, mert latom, hogy jo ember vagy, ritka az ilyen manapsag.:))

2016. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted,1 éve amikor 20 éves voltam,én is hasonló helyzetben volt,vagyis én voltam olyan mint a barátnőd,aztán meg amikor felálltam,engem találtak meg mások a gondjaival,én azt mondom,ne fordíts neki hátat,tudom milyen ez mert az én energiám is leszívták,a lényeg bíztasd,támogasd hogy menjen el orvoshoz.Az ismerösöd attól tart hogy idegösszeomlást kapsz.
2016. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!