Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mihez kezdjek? Depresszó lesz...

Mihez kezdjek? Depresszó lesz belőle?

Figyelt kérdés
Kb. 3 napja derult ki hogy édesanyámat súllyos betegséggel műtik. Tegnap a papám meghalt, édesapám depressziós. Nincsen nagyszülőm se rokon a közelben se barát. Próbálok nem sírni boldog lenni...de őszintén belül véresre sírnám a szemem. Nem tudok tanulni....elvesztettem a barátnőmet aki osztalytárs az is megviselt, de most nem szomorú vagyok hanem zavarodott is. Sajnos 12 éves vagyok lány, eddig nem sírtam de mostmar őssze vagyok zavarodva alig kapok levegőt. Segítsetek mit csináljak?

2016. szept. 15. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs masik baratno? Ez igy nekem is durva lenne 23 evesen. Apukaldra tamaszkoj es segitsd anyukadat. Jobbat nem tudok.
2016. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
iskolapszichológushoz menjél, ha nincs, kérj tanártól segítséget
2016. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így van, akkor nagyon is van rá okod 12 évesen, hogy sírj. Nem kell fetrengeni az önsajnálatban meg a negatív gondolatokat, félelmeket direkt táplálni, de meg szabad és meg is kell élni a negatív érzéseket is. Csak ne hagyd, hogy úrrá legyenek rajtad teljesen. De ha legyömöszölöd őket a tudatalattiba, hogy "lálálá, boldog vagyok", akkor ott ellenőrizetlenül burjánzanak.
2016. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sírd ki magad.
2016. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan sírj. A sírás a feszültségoldás egy formája.

Ez most pont ilyen helyzet.

Sajnos okosat nagyon nem lehet mondani, ezt át kell vészelni, amíg majd túl nem lesztek rajta. Együtt anyukáddal és apukáddal. Kitartás!

2016. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!