Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyogyuljak anorexiabol/ev...

Hogy gyogyuljak anorexiabol/eveszavarbol? 15/l

Figyelt kérdés
Aki meggyogyult/gyogyuloban van az ,hogy kezdett el többett enni? Az a jo megoldas, hogy egesz egyszeruen csak azt kell enni amit kivanunk es annyit amennyit? Vagy tanacsosabb lenne valahogy fokozatosan növelni az adagokat, de nem kaloriat szamolva? Mert most elkezdtem többett enni (nem zabalni,meg mindig 1000 kcal alatt lehetek szerintem) es ket kiloval többet mutat a merleg. Ez mennyire normalis? Nem szeretnek ilyen rohamosan hizni. Hetente 0,5-1 kg hizas lenne az idealis nem? Mi lesz akkor ha csak normalisan probalok enni egy nap 5x es nem fogom tudni megallitani a hizast? Vagy ez a ket kilo ami feljött ez viz vagy mi lehet? Tudnatok segiteni picit legyszi, hogy hogyan is erdemes ezt csinalni? Esetleg valaki akinek tapasztalata van ebben. 44 kg vagyok 168 cm-hez, nem akarok holnapra 46 lenni :/

2016. szept. 21. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
eddzél
2016. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz meggyógyulni, ha mindig a + kiló foglalkoztat!Nagyon vékony vagy, ha elérted az egészséges szintet nem fogsz már hízni. minimum 55 kg.
2016. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanácsos lenne pszichológust és dietetikust felkeresni, mert másképp nem megy.
2016. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyógyuláshoz az első lépés, hogy eldobjátok a mérleget! Nem viccelek! Aki vagdossa magát, azzal is el szokták dobatni a pengét, hogy a kísértés se legyen meg. Te sem fogsz úgy meggyógyulni, ha folyton méregeted magad és a számokon aggódsz. Amúgy is a reggeli meg esti mérés között simán lehet 1-2 kiló különbség simán abból adódóan, amit aznap ettél/ittál és még a szervezetedben van, nem ürült ki.

Egy dietetikust kéne felkeresni és kérni, hogy állítson össze neked egy minta étrendet vagy legalább adjon útmutatást, hogy mit és mennyit kéne enned. Az nem megoldás, hogy azt eszel és amennyit, amit kívánsz. Én például csak édességet kívánok egész nap enni, de ha csak csokin meg cukron élnék, már rég feldobtam volna a talpam.

2016. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van valakid?
2016. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!