Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Remeg a kezem mit tehetek?...

Theanimal0007 kérdése:

Remeg a kezem mit tehetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok pánikbeteg vagyok kb4 éve antidepresszánst szedek. Kb 13-14 éves koromtól reszket a kezem, észrevettem mostanában olyan mintha a lábom is remegne kicsit olykor a fejem is de valamikor elmúlik. A háziorvosnál mondtam hogy lehet parkinson kor annyit mondott az nem ilyen. Ha komoly stressz helyzetbe kerülök akkor a kezem nagyon elkezd remegni. Vélemény?, mi lehet a gond?

2016. szept. 24. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne alkohollal küzd le a stresszt ;)


Na de komolyra fordítva a szót, próbálj nyugodt maradni, esetleg pszichológust is felketeshetsz,ha nem izgulsz annyira akkor nem jönnek ezek elő vagy legalábbis kevésbé

2016. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az antidepresszánstól fél év alatt nem gyógyultál meg, akkor miért szeded?

Mélylélektani terápiától fél év alatt meggyógyulhatsz (a remegés is). Az Neked nem jó?

Sürgősen kezdjél el relaxálni, ez addig is javíthat az állapotodon.

2016. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvos felírta ezt nekem és azt mondta szedjem sőt multkor azt mondta emeljem a dózist de nem emeltem. Napi 3x fél szemet szedek 2 évig okés volt minden. De mióta meghalt nagyanyám azóta romlott sokat az alapotom. Ahol sok ember van oda nem szeretek menni régen buszon elis ájultam kivizsgaltak már mindennel de nem találtak semmit.Foghatnam apámra is mert alkoholista meg ütött régen de nemtudom miért van ez. 23\f am :)
2016. szept. 24. 13:48
 4/4 A kérdező kommentje:
vérnyomásmérés minden nap pulzusmérés ezek mániámmá váltak. Rámjön a nehézlégzés meg stb de aki pánikbeteg az tudja miről beszélek. 13,14 évesen már nyugtatót akartak felírni persze nem szedtem önakaratból. Ja és nem nagyon szoktam inni :) max havonta 1-2x 2-3 sör. Láss csodát első kommentelő régen mikor még buliztam sokat megneztük és részegen tényleg nem reszketett a kezem :D
2016. szept. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!