Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova tudok fordulni, milyen...

Hova tudok fordulni, milyen orvoshoz, ha az idegességemet szeretném elhagyni?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több egészségügyi problémám jön szóba ami az idegességből adódik és hát nem tudom ezt hogyan tudom elhagyni de minél hamarabb szeretném ugyanis nagyon régóta elkísér kiskorom óta, otthon a családból adódóan...hogyan tudok magamon segíteni? voltam már pszichológusnál a napokban szóval megettem az első lépést de ha jobban bele gondolok nem is igazán erre lenne szükségem hanem aki rávezet, hogy hogyan tudom ezt teljesen levetkőzni és, hogy ne legyen hatással a mindennapjaimra tudat alatt is...egyébként kívülről nem látszik maximum aki ismer az tudja, hogy kicsit érzékenyebb vagyok mint kellene...20/L
2016. szept. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen csak te magad tudsz segíteni. Változtass az életeden. És ne a nagy dolgokon, hanem kezd a kisebbeken. 1001 dolgot tehetsz, és szép lassan átalakítod magadat. Csak higgyél benne...
2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvos nyugtatót írna fel. Inkább mélylélektani terápiára kiképzett pszichológushoz fordulj, aki relaxálni is megtanít.
2016. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es. Írd meg légyszi, hol lehet ilyent találni? Mert én is szeretnék elmenni hozzá.
2016. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!