Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok egyre...

Depresszios vagyok egyre durvabban, de nem akarok orvoshoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem nem segitene semmi, foleg nem egy orvos vagy akarki. Ugy egy eve depresszios vagyok, voltak idoszakok, amikor nem, nyaron nem nagyon volt, de most megint. Az elmult egy het borzalmas volt. Ugy mindennap gondolkoztam "azon". A mai nap nagyon kozel voltam ahhoz, hogy megtegyem "azt" sosem ereztem meg igy magam soha. Nagyon rossz. Elegge osszejott minden rossz dolog, semmi nem jon ossze. Egyik baj jon a masik utan. En egyszeruen mar nem birom.
2016. szept. 12. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy érzi, hogy nem tudna neki egy orvos segíteni, de hidd el, hogy tud. Mégiscsak érdemesebb egy próbát tenni, mint otthon szenvedni egyedül.
2016. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Legyen ez az utolsó előtti lépés
2016. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok ismét, kiegészíteném a válaszom. Kíséreltem meg öngyilkosságot 2 évvel ezelőtt. Rengeteg jó dolgot éltem át azóta és nagyon hálás vagyok amiért megélhettem őket. Még ha szkepticizmussal is állsz az orvosokhoz -ahogyan én is tettem-, egy próbát megér. Hajrá! Szurkolok, hogy te is az élők és túlélők sorát szaporítsd :)
2016. szept. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki így volt, mint te. Meggyógyult a sporttól, és pszichológus segítségével. Én azt ajánlom, hogy menj dokihoz! Valami enyhe nyugtatót amit patikában adnak, már most kezdj el szedni.
2016. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se voltam/vagyok oda a dokikért, de kifoghatsz jót is, nekem több jó tapasztalatom van felőlük mint rossz.

Ha semmiképp nem akarsz orvoshoz menni akkor -én így csinálom- keresd meg, hogy mi okozza ezt, hogyan lehet változtatni a dolgon, miket kell tenned, milyen utakon érheted el ezt a célt. Ha már tudod mi a baj és tudod mit kell változtatnod, vagy csak tenned akkor már félsikered van.

És ha tanácstalan vagy 1-1 adott gonddal kapcsolatosan azt is írd ki, majd válaszolnak!

2016. szept. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!