Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dührohammal milyen orvoshoz...

Dührohammal milyen orvoshoz érdemes fordulni, meg ezzel érdemes-e?

Figyelt kérdés
Kényszer cselekvések gyötörnek,minden cselekvést újra csinálok,ha valami pl mozdulat nem tetszett stb,de csak itthon,közöségben kontrollálom.Dühroham az olyan nagyon dühös leszek,valamibe belerúgok vagy magamat ütők,majd kidölök az ágyra és remegek,aztán kicsit megnyugoszom elgondolkodom hogy miért nem nyírom ki magam ilyenkor,aztán folytatodik a napom.Dührohamot nem kapok állandóan,de könnyen ki jön,elég ha valaki olyat szól,általábban az aggressziót magam ellen fordítom ilyenkor,amíg le nem nyugszom.
2016. aug. 16. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ideggyógyászat .
2016. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pszichológust javasolnék első körben. Valószínűleg súlyos önbizalomhiányod van, illetve nem tudod levezetni a feszültséget. Sportolsz vmit? Nekem az rengeteget segített.
2016. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán,sporthoz rossz emlékek kötnek,kényszerből jártam sportolni tiniként,amitől állandó orrvérzésem volt
2016. aug. 17. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!