Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi baja lehet a személyiségemnek?

Mi baja lehet a személyiségemnek?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje, pár éve felfigyeltem arra, hogy a személyiségem változik. Egyik napról a másikra, akár gyökeresen is megváltozhat, és sose lesz már ugyan olyan. Úgy érzem, mikor a személyiségem változik, mintha egy szoftverhez jött volna ki javítócsomag. Tudom fura hasonlat, de ez a legjobb ami az eszembe jutott. Átlag akkor változik, mikor valami miatt huzamosabb ideig szomorú vagyok. A gyökeres változásokat viselkedésben értem, (például azt csinálom amit addig nem) Értékrend átalakulásában, meg úgy bármi változhat. Ami fel is tünt már valakinek. Néha úgy viselkedek, mintha valaki más uralkodna rajtam. Egy felső hatalom. És akkor amit teszek, az tudom nem én vagyok, de nem tudok ellene semmit tenni. Remélem érthető amiket leírtam. Kezdek félni magamtól.
2016. szept. 28. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyival kiegészíteném, hogy emlékezet kieséseim is vannak.
2016. szept. 28. 22:46
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy?

Azt gondolom hogy teljesen természetes amiket leírtál, az ember személyisége szinte egész élete során változik.

A kérdés az, hogy pontosabb mik azok a "jelek" amik téged megijesztenek?

2016. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ilyeszt meg, hogy hamar változok gyökeresen. Egyik napról a másikra. Meg néha úgy viselkedek mintha nem is én lennék.
2016. szept. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!