Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért múlik el estére, éjszaká...

Miért múlik el estére, éjszakára az egész napos szorongásom, és miért lesz jobb kedvem?

Figyelt kérdés

Minden nap ébredéstől egészen este 22-23-ig szorongok, és rossz a hangulatom, csapongok.

De amint bejön az este, éjszaka, felpörgök, elmúlik a szorongás, és a koncentrációm is javul.


Miért van ez?


2016. szept. 30. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán addigra belefárad a szervezeted a szorongásba. Egyébként ez a gyógyulás kezdeti szakaszát is jelentheti. Én is így voltam, és aztán egyre előbb jött a megnyugvás. Eljött az idő, hogy már 17 órától nem szorongtam, és azután el is múlt teljesen a betegség.
2016. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedből úgy tűnik, mintha hiányolnád a szorongást éjszaka.
2016. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a gyógyulás kezdeti stádiuma, depresszióval kezelnek elég rég óta, ez az állapot pedig mér legalább 5 éve így van. Szedtem legalább 11 féle gyógyszert, eredménytelenül.


Nappal szeretném magam így érezni inkább.

2016. szept. 30. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez tipikus depresszió, este jobb.

Napközben szar.

2022. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!