Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzést érezhetek belül...

Milyen érzést érezhetek belül időközönként?

Figyelt kérdés

26F

Csak társaságban kompenzált valamennyire ez az érzés.

Csak fiú ismerőseim vannak abból sem sok szoktunk elég sűrűn bulizni főzünk bár én nem a többiek isznak sört, ilyenkor úgy ahogy jól érzem magam. Munkával: legyen magamnak, vagy cégnél is jól érzem magam. Az érzés egy mellkason nyomó légzésemet fojtó érzés. Én gyanítom hogy mentális csak nem biztos hogy minden érzéssel megismerkedhettem életem során. Kb 1,5-2 éve van bennem ilyen érzés előtte nem volt akkor rövid ideig szedtem valamit skizotípiára (F21H0) ami öröklődős betegség.

De ismerem ezt a betegséget nem az okozhatja szerintem.

Gyanúsan látszik a magány de nem vonzódom egyik nemhez sem és nem kívánok kapcsolatot. Nincsenek anyagi problémáim, nem veszekszem senkivel, és lakókörnyezetemben sincs probléma. Amikor csak tehetem aludni járok haza. De ma pont vasárnap van ma pont érzem. Enyhe idegrángás mely enyhíti a tünetet mintha idegesség lenne, bármely hobbimba belefoghatok bármikor amit imádok csinálni csak jelenleg mintha nem lenne erőm hogy belevágjak. Dolgom is lenne, hívtak is hogy találkozzak valakivel. Egy bizonyos szinten tanultam pszichológiát és nem ismerek rá ennek ellenére az érzésre.


Mit érezhetek?



2016. okt. 2. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről egy orvost kéne megkérdezned. Mi itt nem fogjuk tudni.
2016. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!