Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lélekgyógyász szakemberre...

Lélekgyógyász szakemberre lenne szükségem, de jelenleg nem tudok terápiára járni. Van olyan könyv, ami segíthet feltárni az okokat, kezelni a bajt?

Figyelt kérdés
Egyetemet végeztem, két kisgyermekem van, de mintha magam is gyerek lennék még, nem tudok felnőtt módjára viselkedni sokszor, ők ennél kiszámíthatóbb, érettebb, nyugodtabb anyát érdemelnének. Ha dühös, frusztrált vagyok, kiabálok, elfog a tehetetlenség érzése, aztán nagyon szégyellem magam. Sok csodát kaptam az élettől, főképp a férjemet és gyerekeimet, mégsem tudom megélni őket, inkább depressziós vagyok, mint boldog. Családállításra lenne szerintem igazán szükségem, de kisbabával és utazással ez pláne kivitelezhetetlen, hisz kisebbik gyermekem még igény szerint szopik, nem is tudnám kire hagyni (városunkban nincs jó szakember). Ajánlanátok könyvet, ami segíthet rendbejönnöm?
2016. okt. 2. 22:05
 1/1 anonim válasza:

Én nem rég kezdtem kezelésekre járni.Akihez járok könyveket ,videókat ,zenéket ajánlott ,ami talán neked is segíthet ,ezért leírom ,amit én nézek,olvasok.


youtube-on: Isten Jánosa c. film(nagyon sok hitet adott nekem:)) Rhonda Bryne :A titok

Alexander Loyd és Ben Johnson :A gyógyító kód c. könyv

Bagdi Bella zenéi


Látom régen írtad ,de remélem tudtam segíteni:)

Az is sokat segít ,ha hálanaplót vezetsz ,leíród mindennap ,hogy aznap miét vagy hálás,vagy csak reggelente ,vagy este elmondod ,hogy miért vagy hálás. :)

2017. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!