Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek belebetegedni egy...

Kezdek belebetegedni egy szakításba, jó pszichológust Szegeden?

Figyelt kérdés
3 hónapja történt és egyáltalán nem érzem magam azóta jobban. Minden nap sírok, hányingerem van és egyfolytában az ex jár a fejemben. Pedig igyekszem lekötni magam, edzek, táncolni járok, az egyetem is sok időmet elveszi, próbálok ismerkedni, egyéjszakás kalandokba is belementem, de semmi, ugyanolyan pocsékul érzem magam, minden egyes nap. Teljesen tönkre fogok menni így, úgyhogy lassan rá kell vegyem magam hogy segítséget kérjek. Szóval tud valaki igazán jó szakembert, akár saját tapasztalatból? (Mindegy mi az ára, csak segítsen) 22/L

2016. okt. 3. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Stresszklinika Szeged Tel.: 62 556556
2016. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sztem gazdasagosabb sportolni és pár bulit megjárni. Azért nem olyan egyszerű időpontot kapni ingyenes terápiára. Gyász vagy betegség feldolgozás más dolog.

Annyi idősen még én is nagyon komolyan vettem egy szakítást, de azóta volt még jópár hosszú kapcsolat.

A pasik jönnek, mennek. Ha egészség van, nagy baj nem lehet.

Kár visszafelé tekintgetni. Előre kell nézni.

Ennyi idő után már kifelé kell menni ebből nem onmarcangolasba kezdeni.


: ex pszichológia szakos

2016. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!