Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy végre jól...

Mit tegyek, hogy végre jól érezzem magam a bőrömben?

Figyelt kérdés

Hiába küzdök a céljaimért, folyton falakba ütközöm. Motiválatlan vagyok sokszor és abszolút nem látom értelmét az életnek. Utálom a jelenlegi szemléletmódomat. Igyekszem változtatni, de nem nagyon megy. Hiába keresek különböző örömforrásokat. Mindig visszaesem az önsajnáltatásba és a depresszióba. Sokszor megállíthatatlanul cikáznak a fejemben a gondolatok. Hiába írom le őket, folyton negatív dolgokon és következményein agyalok. Jártam már pszichiáternél, pszichológusnál és kineziológusnál is. De hosszútávú megoldást egyik sem nyújtott.


Egy középiskolás lány



2016. okt. 4. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

én megtaláltam Jézust, azóta nincsen ez a problémám.


(ez nem vicc és tudom, hogy mindenki le fog pontozni, de ez az igazság. Azóta tudom, hogy miért kell éljek.) 19L

2016. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha tudod a megoldást, osszd meg velem is! :/
2016. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs orvosság, a világ undorító és az élet szar... ha nekem születésemkor mondja valaki h mi vár rám, már ott legyilkoltam volna magam.

Lehet tanulni, dolgozni, gürizni mindenért, de a pénz nem boldogít, az egészséget pedig nem lehet megvenni, és egy olyan fizikai testbe vagyunk bezárva ami telis tele van fájdalomreceptorokkal... nekem sem segített a pszichiáter, gyógyszerek, terapeuta,pszichológus, semmi!

Az élet szar és pont.

2016. okt. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
#3 Ez így igaz.
2016. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%

Szép, hogy depressziós emberek sietnek egy depressziós ember segítségére.

Az örömforrás keresés csak tüneti kezelés. Vedd sorra mid van, családi ház, rokonság, barátok, szép környezetben laksz - értsd, fás, bokros környék stb. - és légy érte hálás, légy elégedett! Az igényszinted olyan magas, hogy a jelenlegi körülményeid meg sem közelítik az elképzelt, jövőbeli magadat. Ez nem azt jelent, hogy ne tervezz, csak ne görcsölj! Középiskolásként nem kell megváltanod a világot,k sőt, öt év múlva sem lesz késő, de a családoddal most tudsz együtt lenni stb.

Tehát: az igényszinted korlátozódjon a mostani állapotodra, az énképed legyen pozitív, mert értékes, és egyedi ember vagy, és igenis is szép, esztétikus világban élünk.

2016. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!