Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok pszichés gondokkal. Jelenleg egy pszichiátriai rehab osztályon vagyok ahol a legfőbb gondom az hovy annyira bezárkóztam munkahelyi rossz tapasztalatok miatt hogy nem merek szólni az emberekhez és ez nagyon rossz. A másik hogy mindent túlaggódok, pl most azon aggódom hogy közvetlen a kórterem előtt van a tévé, és ha nyitva felejtik este az ajtót akkor nem tudok aludni. ha meg becsukom nehogy megharagudjanak rám. Pedig szerintem ez alaptalan. de olyan szörnyű hivtak volna ping pongozni pl és én nemet mondtam. Olyan borzasztó
2016. okt. 7. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj... pszichiátriai rehab osztályon vagy, ahol van egy csomó szakember. Mindenesetre jóval több, mint itt, a gyakori kérdéseken. Holnap mondd el ezeket az egyik szakembernek, az többet ér.

(Ez a kérdés arra volt jó, hogy megfogalmaztad, mit kell holnap elmondani.)

2016. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2016. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!