Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha egy nyolc éves...

Normális, ha egy nyolc éves gyerekkel évekig eleniumot szedet az orvos?

Figyelt kérdés
Állítólag 18 éves kor alatt nem szabadna szedni,legalább is a betegtájékoztató szerint.

2016. okt. 8. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

8 éves gyerekkel évekig? azt hogy, nem csak egy évig 8 éves?


amúgy, ha nem bízol az orvostokban, lehet kérni másodvéleményt egy másiktól, de orvostól kérd és ne az interneten vadidegenektől!

2016. okt. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg másik (megbízható) orvost kérdeztetek már?

És szabad kérdezni milyen okra hivatkozva írta ezt fel Neki az orvos?


Én nem vagyok orvos. Nem nagyon bízom a nyugtatókban egyébként sem. De egy gyereknek adni különösen veszélyes lehet. A nyugtatók az altatók rokonai, akár idegrendszeri károsodást is okozhat szerintem.

2016. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nagyon rossz voltam meg ilyenek,pedig én aztán csendben voltam,többnyire csak akkor beszéltem ha kérdeztek. Amikor a kisebbségi osztálytársaim izélgettek persze visszaszóltam. Mivel ők voltak többen,elhitték nekik a tanárok hogy én kötözködök folyton és elküldtek pszichológushoz. Anyám mindenki előtt előadta hogy ő sem hisz nekem,mert a felnőttek mindig igazat mondanak. Mivel ezt látta a környezetem képzelhetitek milyen bátorításként szolgált nekik adolog. A dolog már a régmúlt homályába vész, csak azért tettem fel a kérdést,hogy hátha van valaki aki hallott már ilyenről,hogy gyerekeknek eleniumot adnak. Bárkit kérdeztem idáig,vagy nem hallott ilyenről,vagy megpróbálja belém beszélni hogy az nem is az a gyógyszer volt,én emlékszem rosszul,mert az orvosok olyat nem írnak fel gyerekeknek...
2016. okt. 8. 00:50
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
lehet nem is írták fel, csak a szüleid atták
2016. okt. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek:

Nagyon sajnálom. Anyád is nagyon szűklátókörű lehetett,

A tanárt is minősíti az eset. Az adott orvosnak pedig ennek alapján el kellene venni a diplomáját.Konkrétan ugyanilyen esetről nem tudok, pszichiátriai visszaélések rendkívül gyakoriak.


3-as hozzászólónak:

"lehet nem is írták fel, csak a szüleid atták"

Az elenium vényköteles.

2016. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy vényköteles nem zárja ki, h nem a gyereknek írták fel. Lehet a szülei egyike kapta és a gyereknek adták
2016. okt. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hozé don Padrafos ***** válasza:
100%
Én is éppen csak megúsztam a gyógyszereket, meg a kisegítő iskolát. Folyékonyan olvastam már ovis koromban, a többiek akkor csak beszélni tanultak,nem tudtunk kommunikálni. Nem voltak barátaim. Volt, hogy a földön feküdtem és rugdostak a többiek, és nem tudtam magam megvédeni. Én voltam a deviáns, el akartak nyomni. Megetette velem az óvó néni, amit már visszahánytam a tányérba, és úgy tett, mintha nem értené a kristálytiszta szavaimat. Melósok gyereke voltam, ez volt a baj. Se pénzes, se kisebbségi nem voltam. Gyógyszerrel talán mosolyogtam volna, miközben vernek? Borzasztó.
2019. febr. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es

Bagyon ³gyüttérzek.

2022. nov. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!