Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Orvos szerint depressziós...

Orvos szerint depressziós vagyok, de anyám nem hisz neki pont?

Figyelt kérdés

Orvos szerint depressziós vagyok, de anyám amikor elolvasta a zárójelentést, felhívta az igazgatómat (mivel 3.-os korom óta egy speciális iskolába járok) és az igazgató azt mondta neki, hogy az orvos nem ismer, mert amikor odakerültem akkor magatartás problémáim voltak, mivel kiközösítettek, és anyám elhitte, hogy tényleg nincs semmi bajom. De példának okáért, amikor most nyáron külföldön voltunk, akkor öngyilkos akartam lenni mivel bármit csináltam kiakadtak rám. Amúgy az életemről is egy kicsit, anyámmal és kis tesómmal élek együtt, anyám egyfolytában váltja a pasijait, a mostani pasija egy elmebeteg. Van neki egy 14 éves lánya, de egyáltalán nem törődött vele mivel egyfolytában sörözőt, elvált a feleségével és a lánya azóta nem találkozik senkivel. Én egyfolytában gépezek és ott vannak a legjobb barátaim, de anyám egyfolytában eltilt amikor körülöttünk nincs senki akivel játszhatnék, mivel mindenki fent hordja az orrát. Most megismerkedtem egy lánnyal és anyám egyből kitalálta, hogy szerelmes vagyok belé, amikor bevallom egyáltalán nem. Egyfolytában sírok amikor egyedül vagyok itthon. Ennyi szerintem elég lesz. Várom a válaszokat!

14/F



2016. okt. 8. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy anyám egyfolytában ver, engemet, például az utazáson is kaptam tőle.
2016. okt. 8. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget a gyámügyön!
2016. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérhetek segítséget, de eddig csak azért nem kértem, mert lehet hogy rosszabb családba kerülök.
2016. okt. 8. 19:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Átgondoltam a dolgokat. Hogyan kérhetnék segítséget? Hogyan kezdjem el? Sajnos az az egy baj, hogy nem tudnának apámhoz küldeni, mert nincs háza, se munkája mert alkoholista. Ma is a Pasija kiakadt rám mert ma egy kicsit pihentem, meg néztem pár laptopot, mert leszeretném cserélni a gépemet. És megfenyegetett, hogy kidobja mindenemet, ha nem csinálok rendet az ágyamon, amikor már kb. enni lehetne róla. Meg azt mondta még hogy egy mihaszna kis senkihez b**i vagyok, mert nem segítek. Van egy-két barátom aki mondta, hogy hozzájuk költözhetek. Mert voltak nálunk és ők is meglepődtek mi folyik itt. De én igazából egy régebbi barátomhoz szeretnék menni aki elköltözött Miskolcra. Csak nem tudom, hogy néznének a szülei ha csak megjelennék náluk. Mivel cukorbeteg vagyok és ezért 90%-os kedvezményem van így kb. 500 ft-ból eljutnék hozzájuk. Na, de térjünk vissza a lényegre. Hogyan tudnék segítséget kérni a gyámügytől, amikor kb. egyfolytában megfigyelés alatt vagyok és ezt is úgy írom, hogy ők boltban vannak. Várom a választ! Tudom, üljek le velük és beszéljem meg. De nem lehet!
2016. okt. 9. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, iskolában kell legyen gyámüggyel kapcsolatot tartó tanár, v pszichológus, keresd meg őket vagy a városodban az önkormányzaton a gyámügyet közvetlen.

Intézetbe mehetsz, ha nagyon akarsz nem a barátaidhoz. De első körben úgy próbálják rendezni a helyzetet, h te otthon maradsz, de figyelik a családod, beszélnek veletek, pszichológussal, családterapeutával beszélgethettek.

2016. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!