Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is depressziós...

Szerintetek is depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt állítja..A szüleim több mint 1 éve elváltak azóta kedvtelen vagyok feketében járok és mindenkivel bunkó vagyok..eléggé sokat sírok mostanság.Értelmetlennek látom az életet..úgy érzem magam mint egy báb akin a többiek jól szórakoznak miközben szenvedek a madzagon.Én az a fajta vagyok aki akármit csinál mindenki kigúnyolja lecseszi.Nem érdekelne ha meghalnék, az sem érdekelne ha pl egyik osztálytársam meghalna..ilyen szinten érzéketlenné váltam..a legtöbb mosolyom álmosoly amit az emberek kedvéért kell magamra öltenem.Unom az életet mert semmi sem történik.Bár mindenki mondja jaj de jó nekem mert repülővel elmentem németbe.Engem vhogy ez sem hozott lázba.Suliba legszívesebben minden nap sírva mennék, alig alszok napi 2-3órát mert mindíg idegeskedek mi lesz holnap.

13L



2016. okt. 10. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, orvosi segítségre lenne szükséged.
2016. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha stresszelsz akkor igen.
2016. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!