Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legjobb pszichológus Debrecenben?

Legjobb pszichológus Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szükségem lenne egy profi, hozzáértő, megbízható pszichológus szakember segítségére, helyileg Debrecenben.

(23 éves lány vagyok)


Tudnátok ajánlani valakit? (Ha ajánlotok valakit, kérlek, írjátok meg, miért őt.)

Nagyon fontos lenne, hogy bízhassak benne, feltétel nélkül, és hogy érezzem, tudja, mit csinál, rá bízhassam a lelkemet, bátran bízva benne, hogy segít.


Köszönöm!



2016. okt. 14. 20:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Hátha ez segít abban, hogy milyen szakembert is keresek:

ha Budapesten élnék, mindenképp elmennék Rusz Edithez. Nagyon tetszenek a nyilatkozatai, a vele készült riportok. Rá merném bízni a lelkemet.

2016. okt. 14. 20:11
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Én javasolnám neked a "Felnőtt Pszichiátriát" a városodban. Ott van pszichológusi ellátás is. Természetesen előbb a pszichiáter kell lásson, és ha ő javasolja, akkor ingyenes. Ne költs addig rá, amíg nem tudod, mi a bajod.
2016. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lukács Márton akit messziről el kell kerülni.

Kedves, szimpatikusnak tűnik, de egy 8 hónapos eredménytelen terápia és 300 ezer kiadás után lehullott a lepel, hogy amúgy magasról tesz az emberre, csak a pénzért kedves. Hát van egy másik szakma, ami erről beugrott utólag, ők is pénzért kedvesek.

2019. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Látom, nem mostanában írtad ki a kérdést.

Én most tartok ott, hogy segítségre van szükségem.


Te találtál korrekt szakembert? Ha igen, tudnád ajánlani?

Számomra fontos lenne, hogy Nő legyen!

Köszönöm a segítséged.

2023. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!