Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt az oldalon pszichológu...

Van itt az oldalon pszichológus? (komplikált ügy)

Figyelt kérdés
Egy 10 hónapos kapcsolaton nem tudom magam túl tenni, már több mint négy hónapja. A lány az egy jó barátommal jött össze. Sajnos mindketten megsértettük egymást de én elnézést kértem tőle, Ő nagyon makacs és se elnézést nem kért és rosszul bánt velem pedig rengeteg energiámba és pénzembe került de én még ezek ellenére is szeretem és nem tudom túltenni magam egyszerűen rajta. Tanulni sem tudok mert rajta jár az agyam, nagyon kellemetlen szituáció. Mikor megtudtam hogy kapcsolata lett, ráadásul a barátommal akkor mintha a kést amit már beledöfött a szívembe megforgatta volna. Egyszerűen nem tudom elengedni pedig tudom hogy elkell mert csak magam sebzem folyamatosan, de nem tudom elengedni, már az öngyilkosság gondolata is melmerült, de mégis van annyi józan eszem hogy ne tegyem, de egyszerűen élni nincs kedvem és már lassan 5 hónap eltelt ami a kapcsolat fele. Nem érzem hogy csitulna a dolog mert még mindig szeretem és a barátom dugja. Ráadásul velem szemben Ő elnézést se kért amiket a fejehez vágott és ez nagyon rosszul esik. 25/f :(

2016. okt. 9. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt mindenki pszichós.
2016. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem szereted, valószínű soha nem is szeretted, legfeljebb megbecsülted, mint értéket az életedben. Akit szeretsz, azt el tudod engedni. Ragaszkodsz hozzá, makacsul. Ez az egész rólad szól, nem róla.
2016. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez pszichológus, mert ez egy természetes folyamat. Ha valakivel szakítok (én lány vagyok), akkor az kb. 1-2 évbe telik, amíg már nem tudok gondolni rá, a legutolsó szakítást 2,5 évig sirattam. Addig kibeszéltem magamból a barátaimmal, vannak ilyen lelki segélykérő ingyenes telefonhívások, írd be a google-ba, és kiadja, hívjad fel őket. De én a helyedben a barátommal is megszakítanám a kapcsolatot, és más barát után néznék, a lánnyal természetesen többet nem beszélnék. Nem tudom, mivel bántottad meg, lehet oka volt annak, hogy otthagyott, hiába kértél elnézést, az nem úgy megy, hogy megbántok valakit, aztán elnézést kérek...
2016. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!