Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak túl élénk a fantáziám...

Csak túl élénk a fantáziám vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Ha pl. állok,várakozok valahol,teszem azt állok a pénztárnál sorba,elkezdem nézni az embereket,nézem milyenek és "kiválasztok vkit". Jobban-jobban nézem,és olyanokon kezdek filozni, h ha én leteperném a földre egy késsel felvágnám a lábát(sipcsontja mellett) mit reagálna,h visitana...stb. Mindig másra gondolok...késes felvágások,szilánkosra tört kar,milyen ize lenne a husának...stb 19/L
2010. ápr. 25. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
háát, amíg csak gondolsz rá, de tudod h biztosan nem tennéd meg, addig sztem nincs gond :)
2010. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ilyenkor teljesen megszünik a külvilág és csak a "kiválasztottamat" figyelem. Félek hogyha netán elhatalmasodna v vmi. meg is tenném.
2010. ápr. 25. 21:28
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Jófej lehetsz:DD
2010. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkor nem tudod kontrollálni a gondolataidat, az valószínűleg már nem túl egészséges. :S
2010. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kezdek kicsit megrémülni....bár még a gondolatokért nem jár büntetés, de azért beszélnék egy pszichológussal...
2010. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nekem most a vámpiros filmek jöttek be. ugye nem? na jó csak vicc... de azért elég komolyan hangzik. Én elkezdenék aggódni.
2010. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

én ugyanezt gondolom mindig, csak pont azzal akivel beszélgetek.


pl mi lenne ha lerúgnám a fejét, vagy ilyesmi. Pedig semmi bajom vele.

2010. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Sztem pofánrúgna hogy szilánkosra törne a nyakad aztán kivágná a késeddel a méhed, és a bakancsával szanaszét taposná az aszfalton!!
2010. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdező nagyon beteges gondolataid vannak, ez egyáltalán nem normális dolog. Irány a pszichiáter, amíg nem váltod valóra az áhitott gondolataidat!
2010. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Semmi gond,kezdj el masírozgatni,ein,zwei,drei,növessz kis bajuszkát az orrod alá és időnként rohand le Lengyelországot.
2010. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!