Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak túl élénk a fantáziám...

Csak túl élénk a fantáziám vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Ha pl. állok,várakozok valahol,teszem azt állok a pénztárnál sorba,elkezdem nézni az embereket,nézem milyenek és "kiválasztok vkit". Jobban-jobban nézem,és olyanokon kezdek filozni, h ha én leteperném a földre egy késsel felvágnám a lábát(sipcsontja mellett) mit reagálna,h visitana...stb. Mindig másra gondolok...késes felvágások,szilánkosra tört kar,milyen ize lenne a husának...stb 19/L
2010. ápr. 25. 21:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1. vok: sztem elég nagy a határ aközött h vki meg is teszi v. csak elképzeli. biztos sok embernek vannak rémes, fura fantáziái, amit a környezete el sem tudna képzelni róla, de soha nem váltja valóra őket.

először is, ne tarts magadnál kést :)

2010. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tudok egy gyógymódot a bajodra!


Fogd a kezedbe a késed és szorítsd a nyelét ökölbe aztán nyomd késed hegyét oldalról az állcsontod alá, a másik kezeddel pedig tiszta erővel csapj rá az ökölbe szorított kezedre!!

2010. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Íme egy ifjú szociopata karrierjének a kezdete...
2010. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe,ez egy film kezdő jelenetének nagyon ütős volna.Tehát írjál filmforgatókönyveket.
2010. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
az emberismeretemben már eddig is csalódnom kellett,de most már a 19 éves lányoktól is óvakodni fogok....az ember elméje fura és vad dolgokat képes produkálni.ezzel nem vagy egyedül szinte minden ember gondolt már ilyesmire sztem.ha nem akarod,hogy valósággá váljon akkor miért gondolkozol rajta? inkább azokkal a gondolataiddal foglalkozz,hogy milyen jo lenne szexelni egy jó testű fiúval:-) jobban hangzik nem? ha tul sokat gondolkozol valamin az könnyen megvalósulhat:legyél óvatos,mi jár a fejedben! amugy én arra következtetek,tele vagy elfolytott agresszióval,érzelmekkel 29/f
2010. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha én-idegennek tűnnek a gondolataid, és szorongást okoznak, "félsz magadtól", akkor ezek kényszergondolatok. Ha nem, akkor valami más van a háttérben.
2010. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fúj! Ugye nem most kajálod a postást? Kezeltesd magad!
2010. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyenekből lesznek a sorozatgyilkosok, jobb ha orvoshoz mégy.
2010. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megszállód van. Nem voltál nagy beteg, vagy nem használtál drogot mostanában?
2010. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szerintem sportolj, bokszolj vagy valami add ki valahol a dühöd nehogy veszélyessé váljon...
2010. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!