Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme annak hogy létezek,...

Mi értelme annak hogy létezek, ha mindig ugyan azokat a köröket futom?

Figyelt kérdés

olyan visszahúzó negativ dolgokat öröklök szüleimtől, amik miatt nem lehet normális életem, anyám pánik beteg, tudathasadásos, apám lassú, nem ért meg dolgokat, húzza magát, lassan halkan erőtlenül beszél nagyon zavar hogy látom tőlük is ezeket, mindig eszembe juttatja azt hogy miért csináltak meg.. Semmi pozitivumot nem örököltem, átlag szint alatt vagyok az emberektől, papiron is kimutatták még gyerekkorba nálam hogy az iq szintem valamivel átlag alatt van..

Mit lehet igy egyáltalán csinálni, miért létezem? És én kapom az emberektől a kritikákat, meg éreztetik hogy nem tartok még sehol, nem értem el semmit. Az élet minden területére kiterjed ez, ahol meg kell érteni dolgokat, nálam ez nem megy, hiába próbálom.. és annyiszor kaptam már más emberektől hogy én milyen hülye vagyok meg gúnyolódtak, úgy is kezelnek.. Ami nekem mindig újra és újra azokat a köröket járva rosszul esik. Mi értelme igy? olyan dolgok ezek amiről én nem tehetek, emiatt nincsennek normális emberi kapcsolataim se mert előbb el itélnek, a nőknél se vagyok jó, apámtól nem kaptam semmi férfi modellt mintát, amit tovább vihetnék. Egyszerüen nincs semmi olyan amiből ki lehetne indulni és ráépiteni..


2016. okt. 18. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ezek NEM örökölt dolgok, CSAK tanultak - azaz le is lehet róluk szokni.


2. Ha úgy érzed, ugyanazokat a köröket futod, akkor igeje kitörni belöle, és MÁSKÉNT viselkedni. EZT meg CSAK akarni kell.

2016. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senki létezésének nincs értelme. Keress olyan melót, ahol nem kell sokat gondolkodni, ahol a szorgalom, türelem, kitartás többet számít. Mindenki másban tud jó lenni.
2016. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van értelme annak, hogy létezel. Arról csak saját magad tehetsz, hogy milyen az életed illetve, hogy milyen vagy. Kapod a kiritikákat..az emberek gúnyolnak? Ember! Miért hagyod? Védd meg magad, szólj vissza nekik és majd ha tükörbe nézel mond, hogy "ezaz megcsináltam". Ne engedd, hogy sáros lábbal mindenféle paraszt végig sétáljon az elméden. Ezt jegyezd meg: Ahhoz, hogy sikeres légy az életben kötelező kizárni a negatív embereket az életedből. A magány ezerszer jobb mint a rossz társaság. Gondolkozz el, hogy a jelenlegi helyzet jó neked? Ha nem akkor tegyél a jobb életért. Azt hiszed te soha nem érhetsz el egy nagyszerű életet, pedig csak egy kicsit kényelmetlenebb megcsinálni. Itt az ideje, hogy a siránkozás helyett változtass. Ígérj magadnak kevesebbet de azt tartsd be. Fektess magadba, akár külsőleg(kezdj el edzeni) akár szellemileg(olvass,tanulj a világról vagy ami csak érdekel)

Könyörögve kérlek kezdj el ÉLNI!

2016. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!