Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugyan mi értelme van ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan mi értelme van ennek az egész viccnek?

Figyelt kérdés
Gyerek nemzésen túl semmi értelmét nem látom. Minden házasság rossz, ha más nem azért mert eltérő szexuális igények vannak és ez kiütközik 10 éves távlatban. Mi értelme ennek a házasság nevezetű komédiának? Felük elvál a maradék 3/4-e meg vegetál. Meséljetek kérlek!

#a.nagy.házasság.átverés
2016. aug. 14. 00:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ugye tudod, hogy a házasság és a gyerek nemzés nem függ össze?
2016. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Talan arra gondol a kerdezo h csaladba szulessen a gyerek, de amugy a hazassag egy nagy hulyeseg sztem is, sztem itt lehet legjobban latni h ki maradt meg gyereknek es hiszi el, h orokke boldog lehet hazastarsaval, aso, kapa nagyharang. Vegul is sztem sokakat tenyleg sokan hasznaljak az asot a masik agyoncsapasara, utana jon a masik ketto is, kicsit felgyorsitva a folyamatot. :D
2016. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát azért általában igen :D
2016. aug. 14. 00:43
 4/14 RoseTyler ***** válasza:
100%
Hát, nekünk azért sikerült a gyerek házasság nélkül is. :D
2016. aug. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
az nem rossz, mert akkor többet nem kell aggódnod, hogy van e gyereked de azért ilyen ostobaságba házasság mégsem kellet belemenned, gratula!!!
2016. aug. 14. 01:28
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ugye vágod, hogy nem MINDEN házasság rossz, ahol vagy elválnak, vagy vegetálnak? Van olyan is, ahol jól választottak a felek, és nem a gyerek miatt vannak együtt. Létezik olyan, hogy szeretik egymást. Nekünk speciel a szexuális igényeink nagyon jól összehangoltak, 14 éve vagyunk együtt és mai napig ugyanúgy ég a láng. Van két kisfiunk, és mellettük sem szűntünk meg párnak lenni, szerelmesnek érzem magam még ennyi idő után is. A férjemről nem nyilatkozhatok, de a viselkedése, szavai, minden azt mutatja, hogy ő is ugyanígy érez.


Ha nem találod meg a párod, akkor valóban semmi értelme, gyereket valóban lehet házasság nélkül is csinálni. De ha megtaláltad azt, akivel érdemes, akkor szerintem szép dolog hivatalosan is összetartozni. Meg azért van egy minőségbeli különbség aközött, amikor azt mondod, a "pasim" és azt, hogy a "férjem". Nyilván a mai világban már lehet komolyan elköteleződni, anyagi közösséget vállalni, számítani egymásra házasság nélkül is, de ha egyébként is tudod, érzed, hogy életetek végéig együtt akartok maradni- fontos kulcsszó, "akarod" az egészet-, akkor miért ne? Persze, ha az akarat, a szándék hiányzik, ha nem vele élnéd le az életed, akkor valóban felesleges.

2016. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Én ugyan szintén nem vagyok házasság párti, mivel 1x már sikerült kipróbálni, de azzal azért légy tisztában, hogy az itt helyeslően lihegő néhány tagon kívül nem mindenki gondolja így.És igen, gyereket papír nélkül is lehet csinálni.
2016. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szomoru...

Ha valaki oszinten tisztan s

Teljes szivbol szeret akkor alig varja a hazassagot.

Gyerek egy ajandek a szerelemre

Persze lehetsz tenyeszbika is de az kozelebe sem jon az igazi csaladnak.

Lehet lehuzni a hazassagot de ez erzelmi szegenysegre utal.

2016. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 fru_ ***** válasza:
100%
Nem minden házasság rossz, és nem a szexuális igények ingyenes kielégítéséért kötik.
2016. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Minek meséljünk neked? Neked ez a felfogásod. Nem akarunk "megtériteni".
2016. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!