Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánssal tényleg...

Antidepresszánssal tényleg nem lehet szerelmet érezni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted?
2016. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt az érzést hogy rózsaszín köd.
2016. okt. 20. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig szedtem de nem vettem észre ilyet
2016. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Nem befolyásolja. Szerintem , vagyis én mindent ugyanúgy éreztem, mint betegségem előtt.
2016. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én frontin 0,5-t szedtem egész sokáig, igazából én éreztem valamiféle szerelmet, de kívülről azt mondják semmi nem látszódott, csak olyannak tűntem mint egy zombi igazából..

de az biztos, hogy az érzelmeket tompán éltem meg, nem úgy, mint gyógyszer nélkül!

26/L

2016. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ebben lehet valami kedves kérdező! Én szedtem ellőször coaxilt akkor nem éreztem semmi szerelmet és valahogy sírni se tudtam hónapokig. Amikor abbahagytam akkor jöttek az érzelmek de rengeteg. Hol zokogtam máskor nevettem nagyon sokat felszabadultan. Aztán megláttam egy jóképű srácot belezúgtam és mindig rá gondoltam lúdbőröztem a szerelemtől. Viszont visszaestem a depressziómba és megint gyógyszert szedtem cipralexet azután megint nem tudtam sírni de ezzel a gyógyszerrel soha még akkor sem amikor meghalt a nagymamám, temetésen se semikor. Aztán nem szorongtam, de nem is voltam olyan boldog hogy lúdbőrözzek és ha megláttam egy széparcú fiút akkor csak megnéztem és továbbmntem nem lettem belé szerelmes. Még mindig szedem és jobban vagyok de tényleg hiányzik a szerelem érzése na meg néha a sírás vagy amikor zenét hallgatok hogy lúdbőrözzek. Úgy tudnám leírni mintha érzéstelenítettek volna tehát olyan semleges voltam. Hallgatok zenét mondom ez jó szám de nem élem bele magam meg nem remeg az ajkam ahogy hallhgatom mint gyógyszer előtt hanem mondom na ez jó és lépek a következő számra. Vagy barátom mesél egy nagy gondjáról higgadtan elmondom nem a világvége semmi empátiával nem élem bele magam a helyzetébe. Pszichiáter megerősített benne hogy ez mind a gyógyszer "mellékhatása" csak hát szedem mert nélküle öngyilkos lennék. A jó hír hogy a negatív érzéseket is kiöli teljesen :)
2016. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó teljesen egyet értek! Átélni annyira nem tudod, mintha megszilárdítana benned valamit.

De sokan gyárilag is ilyenek. Hát úgy tűnik, mi emóciós emberek nem a mai világnak vagyunk teremtve :D

2016. okt. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!