Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Depressziós vagyok,...

SOS! Depressziós vagyok, hiába szedek gyógyszereket, a kulcs mindig önmagunkban van. Blabla, blabla. Szóval, hogy mászhatok ki a pocsolyából, amikor nem tudom felemelni a lábam?

Figyelt kérdés
Van ebben minden. Kapcsolatfüggőség, önértékelási zavar, már nem tudom, miben. mikor vagyok hibás, kibírhatatlan, nem tudom, mennyire jogos, hogy az idióta viselkedésem agressziót vált ki, kiabálást,szidalmazást, volt példa fizikai bántásra is. Mégis leliismeretfurdalás gyötör, hogy olyan sokat kaptam tőle, és nem vagyok képes megfelelni. Talajvesztett vagyok, gyerekeim felnőttek, család elúszott, társam, otthonom nincs. Tudom, sok-sok nőnek, jóval nagyobb gondja van. De ez nekem nem segít. Ha süt a Nap, akkor a kontraszt fáj, hogy az én lelkem sötét.Ha esős idő van, ráerősít, hogy sír a lelkem. Ingoványos talajon egyensúlyozok, már nincs stabil otthon, nincs társam. A társkeresőn megismerkedtem, szövődtek a szálak, belemásztunk egymás életébe. Nem jó, nagyon nem jó, de ha elvágom, nem lesz helyette semmi. Mindent előlről építeni...erre, hol kapok gyógyszert?köszönöm, hogy elolvastatok....ja! menj sportolni. Akinek komolyan fáj a lelke, az nem képes ilyesmire.Csak sírok, és várom az estét, hogy a gyógyszerektől elaludjak. A reggeltől pedig félek. Túl a középkorúságon, szó szerint érzem, tudom, hogy már leépül a test, a tudat. Az elért állapotot kéne megtartani, de ez már nem sikerül.

2016. okt. 22. 20:59
 1/5 anonim válasza:
100%
,,a Blabla. Blabla''-rá kéne hallgatnod
2016. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne szedd a drogokat!

Gondolkodj normálisan,gondolj végig mindent,probáld meg nem negativan,azaz nem "nem normálisan,bután" felfogni a dolgokat körülötted , ezenkivül en mtudom mennyit segitene ha komolyabb szintü kezelésbe vennének :/

2016. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egy könyvet ajánlanék: Kiút a boldogtalanságból - Szabadulj meg a depressziótól egyszer s mindenkorra!


[link]

2016. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! a könyvet is megpróbálom, habár, amikor már tudok olvasni, odafigyelni, akkor nem vagyok igazán rossz állapotban.olyan vagyok, mint akinek rossz nagyítót tettek a szeme elé. na, mindegy, majd megint nekirugaszkodok. Szakember! igen, az biztosan szükséges lenne, de számomra megfizethetetlen. Az Sztk-ban pedig megkaptam a gyógyszereket. Tompult vagyok, de a kínzó haqngulati ingadozáás megmaradt. Sőt, gyógyszerfüggő vagyok, csak nehezen vállalom fel. Ez van
2016. okt. 23. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,hogy nem a kérdésre vélaszolok de kérdező,benned egy költő veszett el...szerintem írnod kellene.Blogot vagy mittomén.Ilyen választékos ,kerek,jól megfogalmazott irományt se mostanbban láttam.Ritka értelmes embernek tűnsz pedig..kár érted..
2016. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!