Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Totális mentális csőd? Egy verem?

Totális mentális csőd? Egy verem?

Figyelt kérdés
Egyszerre van bűntudatom,önvádam, és néha baromi nagy harag, lázadás bennem, és egyszerre utasítom el amit szeretek csinálni, vele együtt elutasítom néha saját magam és másokat is, azokat akiknek ez nem tetszik. És utalom magam miatta és szégyellem magam ilyenkor hogy ilyet gondolok. Közben nem akarok megváltozni mert ezt akarom csinálni. De nem bírom csinálni, mert bűnösnek érzem magam közbe. De utálnék megváltozni és mást csinálni, és megint lázadok és dühös vagyok. Ezt az egész zavaros szart elfojtom magamba, de egy hülye mondat a felszínre hozhatja, és egy napig utána rosszul vagyok míg le nem nyugszom. Mit tegyek?

2016. okt. 30. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ketess fel egy pszichológust!
2016. okt. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fordulj valakihez aki okos tanácsokat ad és hallgass rá illetve én is ajánlom a szakembert
2016. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!