Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül vagyok. Mit tegyek?

Egyedül vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira mély ponton van az életem hogy az hihetetlen. Egyedül lakom egy városi lakásban 18 évesen, és a barátnőm most hagyott el. Nagyon nagyon durvan egyedül érzem magam..

2016. okt. 31. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Tudom, hogy szörnyen nehéz, főleg egyedül, de muszáj felállnod és továbbmenned. Szervezz magadnak sok programot, a lakásba szinte csak aludni menj haza, így nem leszel majd annyira egyedül. Találkozz a barátokkal, látogasd meg pár napra a szüleidet, stb. Kitartás!
2016. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha vigasztal engem meg telibe szarnak a csajok, már csak azért mert nem tőlem hanem másoktól kérdeznek rólam és ugye ők csak annyit jegyeztek meg belőlem, hogy kocka vagyok, ami igazából nem teljes mértékben igaz, mert sportolok rendszeresen járok terep bringázni meg ilyenek, dolgozok amikor csak lehet, hogy ne kelljen kunyerálni anyukától meg apukától.


De érdekel? Nos igen, mert elég szarul esik, hogy csak bámészkodhatok mert ugye ha csak úgy akkor utána a rendőr is engem csak úgy... khmm... jó ez erős vicc volt így...

De tény, hogy tényleg szar érzés, csak ez a baj mostanában, beszariak mind, és nem mernek szemtől szembe kérdezni, mert majd megtudja mástól azt ami részben vagy egyáltalán nem igaz...


De mint mondtam, csak részben érdekel, leszarom, aki fontos haverok közül azokkal elvagyok, akik épp az ország túl felén vannak azokkal simán chatelek csak, azon kívül meg élem az életem, bár az a gáz, hogy erre elég jól rádob egy lapáttal anyám is...


De a legjobb tanács az tényleg az, hogy ne otthon ülj, fogd meg magad és menj el valamerre, bringázni, sétálgatni, ismerkedés új barátokkal, bánom is én, bármi csak ne otthon ülj.

Én például a biciklizésben találtam meg azt a fura érzést amikor így mindent kizárok, nem érdekel semmi csak a bringa, a terep, az erdő, a zajok, a friss levegő.

------

Bocs az ömlengésért, csak így egy kicsit kerekebb a történet.

2016. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Engem azért talán nem "szarnak" le a lányok, csak snnyi a probléma hogy lehetek én 100 lannyal , ha nekem épp pont a volt barátnőm kell 😁

2016. nov. 2. 10:36
 4/7 anonim válasza:

Hát most, figyelj....

hmmm...


Az a legegyszerűbb ha elgondolkodsz azon, mi az ami miatt szétmentetek, ki mennyire volt sáros a dologban, aztán meg kellene beszélnetek, csak ne csináld a kaptártudat módszert, hanem ha valamit te szúrtál el akkor nem szégyenlősködni hanem odaállni és megmondani neki, hogy "ez az én saram volt, sajnálom!".

Ha ő akkor pedig ne támadd le, hanem szépen beszéld meg vele, hogy most oké ez volt, de te még ezek után is őt szereted, és nem akarod, hogy vége legyen.


Nem is tudom most mi az a szó...

Ilyen normálisan....

"FÉRFI módjára old meg, ne kisfiú módjára."


Most nem sértés, csak azért mondom így, mert munkahelyemen mint egyetlen "hím" elég sok dolgot hallok, miszerint a drága kolléganőt így fogja félredobja mint egy darab csontot... Pedig 20 évvel idősebbek, és azért mondjuk úgy, hogy 19 évesen még kiscsicska vagyok, de azért ennél több szorult a gatyámba mint ezeknek.


Tehát azt akarom ezzel mondani, hogy állj oda, és beszélgess, mond el, beszélje ki ő is.

Ez a kapcsolat alapja, a beszélgetés, a kommunikáció!

2016. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez mind Oke, de neki van egy új barátja, aki állítása szerint az élete 😏😁 ilyenkor en nem szólok kozbe hogy "dumaljuk meg"
2016. nov. 3. 13:50
 6/7 anonim válasza:

Ohh... :/ Hát ez így tényleg szar egy dolog.


Bár az is becsülendő, hogy ez alapján ami lejön nekem ezt követed:

"A tudat, hogy boldog, még ha nem is veled."


Tiszteletben tartod ami kialakult, még ha emiatt neked ezt rohadtul rossz is.


Figyu, fel a fejjel.

Én például a mai napig még odaállnék a lány elé aki tényleg belevéste magát a fejembe, hogy ha kell akkor örökké várnék rá.


Bár az más kérdés, hogy pár dolog miatt ez tényleg csak addigra telik le...


Na de a lényeg, próbáld meg azért megítélni, hogy esetleg lenne-e még egy esélyed nála, vagy se.


Egyébiránt kezdj el mással beszélgetni szerintem ha úgy ítéled meg, hogy ez füstbe ment terv.

2016. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta kezdek hozza szokni a magányhoz, meg van pár nagyon közeli lány ismerősöm, akik segítenek feledni (ha érted mire gondolok..) kozbe az is kiderült hogy az exem vissza akar kapni, csak neki nagy az egója, nekem pedig van tartasom, es nem tudnék vele lenni megint, annak ellenére hogy szeretem
2016. nov. 5. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!