Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nagyon kikészít ez a...

Már nagyon kikészít ez a dolog, mit csináljak?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok, pszichés problémákkal. Időnként kényszergondolataim vannak, ami olya erős tud lenni hogy kikészít. Van hogy azon aggódom hogy nem bántottam-e valakit akaratom ellenére. Utána pedig az hogy ne erőszakoltam e meg valakit egy nyilvános mosdóban. Próbáltam arra gondolni hogyha ez valóban megtörtént volna, akkor arról tudnék. De borzasztóak ezek az érzések, és úgy érzem meghalni is jobb lenne mint ezekkel együtt élni. Jelenleg i kórházban vagyok pszichiátrián. Adnak gyógyszert de úgy látszik nem ér semmit
2016. nov. 1. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én ennél durbábbal is találkoztam. Az ő állapota a sporttól nagyon sokat javult, szóval esetleg azt megpróbálhatnád. Konditerembe le, futópadra fel, aztán fél óra futás max. 2 pihenővel 7km/órával. Utána pedig kis súlyzós edzés, amihez kérj segítséget egy személyi edzőtől. Aztán térjünk vissza 3 hónap múlva a témára. Ez nem az egyszerübb út, de talán érdemes adni neki egy esélyt
2016. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszereket rendszeresen kell szedni és több hónap, amíg hatnak. Mellette mindenképp járni kell pszichoterápiára.
2016. nov. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!