Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális dolog vagy ennyire...

Ez normális dolog vagy ennyire éretlen lennék esetleg más oka van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és van nagyon sokszor hogy visszavágyok a kisgyerekkorra.Mintha lélekben gyerek maradtam volna,egyszerűen elővenném a régi játékaimat és játszanék velük.Nem vagyok az az örökszűz típus de valahogy néha előjön ez belőlem,lehet hülyén hangzik így ez az egész de légyszives normális válaszokat ha lehet.

2016. szept. 7. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem.Csak a test öregszik a lélek nem.Én 39 éves vagyok és pontosan úgy érzek ahogy te.Néha azon kapom magam,hogy a lányom már régen mással játszik én pedig lelkesen színezem a kifestőit vagy éppen a polly pocket babákat öltöztetem.
2016. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi baj. 21 éves vagyok és még mindig szívesen babáznék sőt gyűjteném a barbikat :D csak porfogó lenne xd de amúgy én is szívesen kifestőzök.
2016. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat,ment a zöld!
2016. szept. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!