Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek pszihológussal...

Szerintetek pszihológussal való beszélgetés helyre tudná tenni az önbizalmamat? Vagy mire lenne szükségem? Nem is lennék csúnya lány, de úgyérzem, hogy a kisugárzásom azt sugallja másoknak, h félek tőlük.

Figyelt kérdés
...és szerintem is kivesebbnek képzelem magam a többi embernél, pedig nincs rá okom. egyszerűen picit félek tőlük. főleg ha meglátom a srácot akibe totál bele vagyok esve, mert amúgy általában bevállalós vagyok, a baráti körömben bármit, de ha egyedül vagyok ez teljesen ellenkezőjére fordul. tanácsokat, segítsetek LÉGYSZII. köszi
2010. ápr. 27. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elég fiatal, 15, és tudom,h fog ez még változni, de talán segíthetne, vagy nem?! :)
2010. ápr. 28. 17:37
 3/6 anonim válasza:
biztos hogy tortent veled vmi a muiltban,vagy epp a csaladi hattered nem megfelelo,vagy epp nem a megfelelo hatteret nyujtjak neked...stbstb...ezer oka lehet ennek. ha eleg tudatos vagy, biztos sikerul tenni azért,hogy ez megszunjon nalad. mindenesetre en emiatt jarok kineziologushoz. csodakra kepes.
2010. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

A leírt problémád biztosan nem kineziológusra tartozik, nem is pszichiáterre, mert csak teletömne kedélyjavítóval. A pszichológus elemezné azokat amiket elmondtál, és visszaigazolná azt, hogy tényleg az a bajod.

Ha igazán változni szeretnél, keress egy pszichoterapeutát, aki kapott ilyen feladatra kiképzést, mert anélkül nem megy. A magatartás változást a tudattalanban lévő folyamatok átdolgozása hozza létre, és ehhez speciális ismeretek szükségesek.

A terápiában a bajt kiváltó okhoz tartozó érzelmeket kell átalakítani olyanná, hogy elveszítsék ártó hatásukat, enélkül nincs gyógyulás. Egyszerű beszélgetéssel ez csak ritkán megoldható.

2010. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

kedves utolso, kepzeld, en pont ezert jarok kinez.hez.

aki nem csak beszelget,hanem segiteni is tud... szaz szazalek hatekonyan!!!!

2010. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felkereshetsz egy nevelési tanácsadót.

Ingyenes szolgáltatást nyújtanak. Te magad is bejelentkezhetsz náluk

2010. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!