Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril és Rexetin szedésének...

Zotya... kérdése:

Rivotril és Rexetin szedésének hirtelen abbahagyása?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve szedem ezeket a gyógyszereket de tegnap mindkettő elfogyott és nem biztos, hogy a héten kitudom íratni. Egyelőre nem érzek semmilyen elvonási tünetet. Később ezek jelentkezhetnek?
2016. nov. 3. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan pótold a hiányzó gyógyszert, mert olyan nehéz hétvégéd lesz, hogy sírva mész az ügyeletre, hogy segítsenek.
2016. nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Függően attól, hogy mekkora dózisban szeded, valószínűleg pár napon belül elég kellemetlen elvonási tüneteid lesznek. Ezeket a gyógyszereket nem jó csak úgy abbahagyni, folyamatosan kell leszokni.
2016. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
én szedtem xanaxot meg coaxilt mmindkettőt egyik napról a másikra letettem és nem lett semmi bajom. A rexetin meg rivotril se heroin nem leszel függő tőllük :)
2016. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Amarok Tonrar ***** válasza:

"én szedtem xanaxot meg coaxilt mmindkettőt egyik napról a másikra letettem és nem lett semmi bajom. A rexetin meg rivotril se heroin nem leszel függő tőllük :)"


Van, akinél könnyebb a leszokás, de ez egyéntől és dózistól függ. Olyan is van, aki igen komolyan rosszul lesz, ha csak úgy felhagy vele, tehát ilyen tanácsokat inkább ne adj, mivel veszélyeztetsz vele másokat. Nem leszel tőlük függő? Természetesen de. Jobb esetben csak kémiai függés alakul ki, rosszabb esetben mentális is.

2016. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mégis sikerült kiíratnom de az a célom, hogy minél hamarabb megszabaduljak ezektől a gyógyszerektől.
2016. nov. 3. 18:36
 6/10 Amarok Tonrar ***** válasza:

Jó döntések. Bár a dózist még mindig nem írtad le, de lassan, és fokozatosan próbáld. Esetleg ezzel megkönnyítheted:


[link]

2016. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

En csak másfél hónapig szedtem napi szinten rivotrilt, próbáltam hirtelen abbahagyni. Totál nem tudtam aludni, depressziós lettem!

Szerintem valahogy próbáld beszerezni ezt a hétvégére!

2016. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rexetin napi 1 tabletta (20mg) és Rivotril pedig 3×2 tabletta (3mg) a napi dózis.
2016. nov. 3. 23:59
 9/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Örülök, hogy ezt leírtad. Véletlenül se játszadozz vele ekkora dózisnál. Amit linkeltem (GABA por) csökkenthet némi stresszt, ha elkezdesz kevesebb rivotrilt szedni.
2016. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizu?
2023. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!