Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns merevedési...

Antidepresszáns merevedési probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon be vagyok pánikolva. Tegnap voltam a pszichiáternél. Nagyon erős szorongásra kaptam Medazepamot, és Rexetint. Tegnap délután vettem be fél szemét mindkettőből, viszont nem úgy működik a cerka, mint kellene. Most nagyon be vagyok pánikolva. Nem tudom a kettő közül melyiket okozhatja, de az antidepire gyanakszom. Mennyi idő, mire az a fél szem 20mg kiürül a szervezetből? Ma már nem vettem be, csak a Medazepamot. Hétfőn találkozom a barátnőmmel. Addigra kiürülhet az a fél szem, vagy már így maradok örökre? ;-(

2016. aug. 20. 08:15
 1/10 anonim válasza:
ha csak ennyit vettél be nem lesz baj. de hosszú távon viszont igen,az antidepitól biztosan ,annak van ilyen hatása.
2016. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem szeded a gyógyszered, még súlyosbodni fog a szorongásod. Inkább beszéld meg a barátnőddel, hogy neked ez a betegséged, és erre kaptál gyógyszert. Addig kérd meg, hogy legyen türelemmel. Ha meggyógyulsz, és elhagyhatod ezt a gyógyszert, a férfierőd is visszatér.
2016. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ha egy szem ezt váltotta ki belőled, valószínűleg érzékeny lehetsz rá. Bár az orvosok nem tájékoztatnak erről senkit sem, a szexuális diszfunkció végleges is lehet. Velem ez történt, engem sem tájékoztattak, hogy nyomorék maradok pár szem után (mást is megismertem azóta, akinek maradandó károsodása lett). Én a helyedben nem vennék be többet, semmilyen antidepresszánst, de a döntés a tiéd.


[link]

2016. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges akkor, hogy amiatt a fél szem miatt örökre ilyen maradok? Most csak a Medazepamot szedem, az benzó. Nem tudom, szerintem Rexetin okozta ezt, az antidepi.
2016. aug. 21. 12:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy lehet a medazepamtól is? Mert abból továbbra is szedem a fél szemét, csak rexetint hagytam abba.
2016. aug. 21. 15:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem az a baj egyébként, hogy nem áll fel. Csak sokkal több idő kell hozzá, és nem tart addig az erekció.
2016. aug. 21. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
10 mg-ot vettél be? Az kb nem is hathatott még. Én 2 hete szedem csak Rexetin 10-15mg de nem volt ilyen problémám. Medazepam betegtájékoztatón nincs ilyen mellékhatás?
2016. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert a Medazepam az benzo, tehát nyugtató. Lehet kábulva vagy tőle, mellesleg nézd csak, itt is van nemi vágyról mellékhatás:

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszer, így a Medazepam-TEVA 10 mg tabletta is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Az előforduló mellékhatások általában az adag csökkentését követően megszűnnek.

Ritkán előforduló mellékhatások: álmosság, fáradtságérzés, fejfájás, kábultság, motiváltság- és aktivitáscsökkenés, hányinger, hányás, hasi fájdalom, székrekedés, hasmenés, étvágyfokozódás, szájszárazság, émelygés, sárgaság, vizelet elakadása, mellkasi fájdalom, vérnyomáscsökkenés, lassú szívverés, depresszió, allergiás bőrelváltozások (bőrpír, viszketés, bőrkiütés), nemi vágy csökkenése, menstruációs zavarok, légzészavarok.

2016. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj előre olyan miatt, ami nem következett be. Az esetek nagy részében elmúlnak a mellékhatások, kisebb részében nem. Így egyelőre jó esélyed van arra, hogy rendbejöjj, ha abbahagyod..


Viszont ha ilyen hamar érzed a szert, akkor érzékeny lehetsz rá. Én is 3 napon belül megéreztem, tapasztalatból beszélek. Hiába írják mások, hogy 1-2 szemtől nem lehet érezni semmit, mert ez egyéni érzékenység kérdése...nagyon is lehet...

2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként 3-as voltam
2016. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!